Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsolta valakinek a nőgyógy...

Tanácsolta valakinek a nőgyógyásza, hogy (mivel egész életében dohányos volt) ne tegye le a cigarettát, csak csökkentse az adagot a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm terhes lett.Az orvos mondta, hogy ne hagyja abba a dohányzást, mert a hiányérzettel és a "szenvedéssel" többet árt a babának, mintha dohányozna. Én ezt egy nagy baromságnak tartom. Szerintetek?
2010. jan. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
69%
végig olvastam a válaszkat és megmondom öszintén elszomritó hogy valaki feltesz egy kérdést amit valószinü azért tesz fel mert esetleg kiváncsi más véleményére de bosszantó hogy mégsem fogajuk el ha nm értünk egyet és ez nem elitélendő és nem pontozható dolog, mindenki saját tapasztalata és gndolkodása szerint válaszol. én is nagy dohánys voltam próbáltam lerakni de nem ment viszont vissza vettem belöl minimális szintre és akkor mi van?
2010. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
24%

nem kell csodálkozni hogy vannak akiknek nem tetszik, nem fogadják el mások véleményét, hiszen olvashatod a fő kérdésben is:


"Én ezt egy nagy baromságnak tartom."


egyszóval már a doki véleményét sem veszik tudomásul, vannak akik felülírják még a törvényeket is, mert nem tetszik.

én nekem semmi sem baromság amit az orvos mond, és amit mások is mondanak...de szíve joga mindenkinek!

2010. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
35%

Én is hallottam ilyet, de csak az extrém sokat szívóknak mondták. Nem tudom mennyire hülyeség, de tuti nem szívnám terhesen ha előtte szívtam volna akkor sem. De hála Isten nem szívtam se előtte, se közben, se utána, így nem volt ilyen bajom.

És igen, nekem is az a meglátásom, hogy ha gyereket akar valaki, akkor már előtte szokjon le!

2010. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
39%
Mondd ilyet az orvos, de nem azért, mert ártani akar a babának. Aki régóta dohányzik és hirtelen leteszi a cigit úgy, hogy közben kívánja a szervezete, ezzel a babának is árt vele. A legborzasztóbb, amikor a babának elvonási tünetei vannak. Nem játék.
2010. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
39%
Kedves utolsó! szerintem pontosan a te válaszod a legpontosabb! nekem is pontosan ugyanigy mondta az orvos. 20 éve cigizek most babát várok de egyszerüen nem tudom lerakni végleg. nagyon keveset szivok napi max 2 szál de el sem szivom végig. szégyenlem kicsit magam miatta és igenis tudom hogy sajna nincs akarateröm. sokan vagyunk igy csak van aki nem vallja be én legalább vállalom bár büszke nem vagyok rá!
2010. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
45%
Én még nem hallottam születési rendellenességről amit az okozott, hogy valaki letette a cigit, de arról már annál többet, hogy miket okozott amikor nem tették le! Kedves dohányzó kismamák, nyugodtan áltassátok magatokat a hazugságokkal,. gondolom jó nektek lekiismeret furdalás nélkül szívni, benneteket csak 1 dolog érdekel saját magatok! 20 évig szívtam napi másfél dobozzal és a pozitív teszt után letettem. egészséges gyerekem született pedig végíg kívántam a cigit de legolább tükörbe tudok nézni és nem kell szembeköpnöm magam! Sőt a lányomnak sem kell szembeköpnie és ez mindenért kárpotól!
2010. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
32%
A kábítószereseket is belövik mindennap és az jó a gyereknek ugye? Csak 1 pici heroin, hogy a gyerek egészségesen szülessen! Hát persze, ez csak természetes!
2010. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
28%
Pedig nyugodtan szembeköpheted magad, mert a tesztig is bagóztál a gyerek mellett. Ha már ekkora hős vagy, akkor esetleg az óvszerrel a cigit is letehetted volna.
2010. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
19%
Huuu, most aztán jól megmondtad, majdnem sírva is fakadtam, mekkora király vagy a gyér kritikáddal! Sosem védekeztem óvszerrel, és semmi okom szembeköpni magam, akkor tettem le amikor arra szükség volt!
2010. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
60%
hű ez aztán nem semmi nézzünk már körül a nagy világban ne csak a felszin felett hanem alatta is ha már a dohányzás miatt ekora felhajtás van akkor azt tanácsolom éljetek buborékban ugyan is azzal ha kilépsz az ajtón jóval szennyezetteb levegöt szivsz be mint azt gondolnánk vagy amikor minden ételben vannak olyan adalék anyagok ami káros vagy amikor a polcokon olyan baba termékeket találsz amik károsak a baba szervezetére itélkeztek megvettek kismamákat egy hülye cigi miatt akkor amikor jönnek a virusok és babák kismamák halnak meg akkor kit ítéltek el? és ugye nem is kell nagyon vissza menni az időben ezel kapcsolatban. és azzal hogy elszivok párszál cigit azzal még nem vagyok rossz anya és igen is szeretem a gyerekemet és hiába pattognak itt egyesek mert hogy neki sikerült legyen boldog gratulálok le a kalappal vagy külgyek kitüntetést? örülj neki ennyi van akinek sikerül van akinek nem na és nem vagyunk egyformákattol még nem kell senkit megvetni meg elitélni.
2010. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!