Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen egyedül maradtam...

Terhesen egyedül maradtam hogy lépjek át a dolgon?

Figyelt kérdés
egyedül maradtam már van egy lányunk.terveztük mind a két gyereket és nagyon örültünk nekik...nagyon fáj a lelkem 2 napja h elhagyott :(
2014. aug. 4. 15:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nagyon fáj h nem apás szülés h nem jön uhra stb...és itt a pici lányka is...ekem is elváltak a szüleim a két csöppért megszakad a szivem :(((
2014. aug. 4. 17:02
 12/18 anonim ***** válasza:
figyelj meg 2 nap nem nagy ido! hagyd hagy nyugodjon le es ha megy ( mar pedig gondolom menni fog a lanyotok miatt) akkor beszeljetek at az egeszet meg helyre lehet hozni! meg nincsen semi elvesztve.. te is probalj az indulataidon uralkodni mert igy elobb utobb tenyleg egyedul fogsz maradni mert nem sok ferfi turi am ezt :( sajnos...
2014. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért, még ezt ne ad fel. Ő is el fog a dolgon gondolkozni és jelentkezik. Most várj egy kicsit és foglald le a gondolataidat, tennivalókkal. Hidd el hiányozni fogtok neki.
2014. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem, hogy a terhességed előtt nem voltak problémák, tanulj a hibádból és máskor válassz okosabban párt magadnak, nem kell rögtön gyereket szülni senkinek se.
2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni, de nem lehet hogy neki lett vkije?a férfiak szeretik ráfogni a nőre , hogy:" persze mert biztos megcsalsz stb" hogy ezzel takargassák magukat:(
2014. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
6 hónapos terhes voltam mikor a párom elhagyott. Mint kiderült felesége és 2 gyermeke van. Mikor nálam volt mindig hazudta, hogy túlórázik vagy épp üzleti úton van. Sajnos én is vak voltam nem vettem észre a dolgokat bekaptam a legyet. Miután megszületett a kisfiam MINDENT elfelejtettem és onnantól csak én és a fiam volt. Néha persze sírtam, hogy egyedül fekszek, kelek. De a pici fiam mindent elfelejtet velem csak este vannak hiszti rohamok, DE már kezd teljesen elmúlni. 4hónapos már a kisfiam! :)
2014. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os! Okosan csinálod ,a lényeg a gyerekeink nem pedig egy férfi aki meg Sem érdemel minket !- függetlenül attól hogy ki Volt a hibás . Egy terhes nőt elhagyni , pedig undorito , főleg hogy köztudott hogy a hormonok miatt feszültek ingerlékenyek ... stb. es így veszekedősebbek sertödekenyebbek . Az pedig amiket a kérdező irt a veszekedések röl , teljes mertekben jogos ! Mindent nem szabad el nézni csak azért hogy ne legyenek viták es a FÉRFI ne hogy elhagyjon .Ha egy ilyen férfi (lusta -nem törődöm - követelőző ) mellet marad az ember az élete csak kínszenvedés es veszekedés . A gyerekek pedig meg sínylik az ilyet , nem beszelve arról hogy ilyen családban fel nőni ? ilyen példát látni ? hat nem szabad hagyni hogy ez így legyen ! Mit sajnálnak egyesek egy ilyen férfin ? Az ilyen nem lesz jó apa példa , az ilyen nem segítség az otthon teremtésben ,- az ilyen csak arra jó hogy stresszben tartja a családot . K . Kérdező Örülj hogy vége van es lepj tovább
2014. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

-nagyon fáj h nem apás szülés h nem jön uhra stb...és itt a pici lányka is...ekem is elváltak a szüleim a két csöppért megszakad a szivem :(((-



Na figyu , es kapd össze magad ! Nekem mar nincsenek szüleim , testvéreim SENKIM ! terhesen idegen országban elhagyot a párom a nyelvet Sem beszeltem jól , nem barát hanem meg ismerősöm Sem Volt ! végig csináltam a vizsgálatokat a szülést a nélkül hogy a gyerek apja ott lett volna . A kórházban (ahol tele a ház családtagokkal , akik virágokkal , ajándékokkal halmozzak el a friss anyukákat , mindenki örül nevet ... ) - csak hozzam nem jött senki , nagyon fajt es kimondhatatlanul egyedül voltam .Fel - alá jarkaltam egész nap a kórházban a gyerekkel a kezemben (akit le nem raktam egy percre sem :) , nem törődtem senkivel es semmivel csak es kizárólag a FIAM Volt a lényeg es kimondhatatlanul boldog voltam hogy Anyuka lehetek , es tudtam hogy így egyedül sokkal nyugodtabban fel fogom nevelni a fiam mint egy olyan férfival aki nemi viták után szó nélkül el hagyott . Sokszor probalkozot az apja vissza jönni , de NEM aki ilyet meg tesz az nem érdemel családot . Így gondolkodj es mar nem is faj ..

2014. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!