Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen egyedül maradtam...

Terhesen egyedül maradtam hogy lépjek át a dolgon?

Figyelt kérdés
egyedül maradtam már van egy lányunk.terveztük mind a két gyereket és nagyon örültünk nekik...nagyon fáj a lelkem 2 napja h elhagyott :(
2014. aug. 4. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

:(:(:(:(

Nem is tudom mit mondjak erre, erőt és kitartást kívánok!

Talán vannak ilyen kismama klubok a közelben, nézelődj a neten hátha akadsz egyre, ott találsz olyanokat akik tényleg átmentek ezen és sokkal okosabb dolgokat tudnak mondani, tanácsot adni, segíteni. Nem beszélve arról, hogy azok közt tudod ki az aki ezen tényleg átment, míg itt névtelenül mindenki azt mond amit akar.

25/N

2014. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát... Ezen egyelőre most ne túllépni próbálj, hanem feldolgozni, meggyászolni. Majd később... Nem lesz könnyű. Sajnálom. :(
2014. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan sajnálom :( Ez az egyik legnehezebb szituáció az életben. Azért van, akire számíthatsz ebben a helyzetben? (Szülők, rokonok, barátok?) Nekem sokat segített annak idején, amikor egyedül maradtam 2 gyerekkel, hogy mellettem voltak. (2 és 4 évesek voltak a gyerekek akkor.) Persze, a fájdalom még megmarad egy jó darabig, de jobb, ha nem vagy "egyedül." Kitartást, sok erőt neked!
2014. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha valaki el tud menni hagyni ilyen szituban azt nem szabad sajnálni ....söt segíts neki pakolni


A gyermekednek örülj , anyagilag nem fogod meg erezzni /hisz gyerektartást muszaly fizetni

2014. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

A rohadt szem*tlada!!!

Bocsi kijott :( sajnalom.. csalad,baratok segitsegevel probald meg feldolgozni

20hkm

2014. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

de mi történt ? miért hagyott el ??? mi változott meg ilyen hirtelen ha tervezett baba volt ?


szomorú hogy ilyen van, remélem barátok/ család segít majd hogy túl tudj lépni!!! minden jót nektek !

2014. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok :


amúgy én is ilyen gyerek vagyok...tervezett , aztán apa meggondolja magát és lelépett...soha nem láttam/halottam róla...null kapcsolat ....


szóval ezért is érdekel hogy miért történhet ilyen.....

2014. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom, tudom,hogy min mész át, engem is elhagyott a párom amikor kiderült a terhesség, nagyon rosszul viseltem, de amikor eldöntöttem,hogy nem bánkódok utána, nem érdemli meg, inkább a babámra fordítom azt az energiát amit siránkozzással tölthetnék,utána már jobb lett!
2014. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
NEM AKAROK ÉN SE SIRÁNKOZNI...Az ok igazából az volt h én sokat veszekszem vele ok nélküL...meg kitalálta h megcsalom...pedig sosem jutna eszembe...sose hittem h ez lesz
2014. aug. 4. 16:58
 10/18 A kérdező kommentje:
persze vtak viták problémák de h ekkorák???sose hittem,komolyan....4 évet felrúgni ezért...persze én is sokat veszekedtem!de nem mindig ok nélkül pl akkor mikor semmit nem segitett itthon,mikor ki akarták rugni és őt ez nem érdekelte(végül nem rúgták)meg ilyenek miatt
2014. aug. 4. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!