Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/359 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor hányok már ha nehezet eszek pl sültkolbász :D

Ritkán émelygek,de inkább akkor van gond ha nem eszek...


Megnéztem fiammal a terhes kiskönyvemet,vele 73,5kg-val kezdtem lefogytam 72-re és 20 hetesen 74,5 voltam.Utáa szaladtak fel a kilók .... 86-tal mentem szülni.



Marika

2014. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Én ma 2x hánytam. Nem is igazán hányingerem van, vagy émelygek, hanem a savam sok. Pedig figyelek, hogy mit eszem, de teljesen mindegy.

Nem számít, kibírom. :) Maximálisan kárpótol az örökmozgó kislányom a pocakomban. :)

Én is észrevettem, hogy így a 19. hét óta vagyok egyre éhesebb. Bár szerintem az is közbejátszik, hogy már kezdek unatkozni itthon, és egész nap rágcsálnék valamit.

2014. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok!


Eddig nem unatkoztam,még egy darabig nem is fogok...De ki tudja?!Befejezzük teljesen a lakásfelújítást és elkezdek enni :D

2014. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/359 A kérdező kommentje:

Jaj, sültkolbász... o.O Hát ilyesmire most rá sem bírok nézni! Semmi zsírosra, olajosra. Sokáig a tejre sem, szerencsére ez visszajött, mert nagyon szeretem.


Én is NAGYON savasodok, gyümölcsből csak az alma megy, meg a külföldi szőlő, meg a banán. Paradicsom is bánt. Tej, joghurt, Rennie...

2014. okt. 14. 22:16
 215/359 anonim ***** válasza:

Nekem sajna reggel mindentől savam van. Ma az ultrahang miatt sikerült benntartanom a reggelim, ami egy fél perec volt.

Én sem bírom a zsíros kajákat, és a húsért sem vagyok nagyon oda. :)

Túl vagyok az UH-n. Minden rendben volt, persze most sem volt egyszerű megnézni, mert a csontok takarták a szívet, az arcával meg totál nekisimult a méhemnek. Elég sokáig bent voltam, de végül csak sikerült megnézni mindent. :) A doki tök rendes volt, kaptam 2 képet is. A fejformája tiszta olyan, mint az enyém, főleg az álla. Ásított a vizsgálat közben, meg keresztbe tette a kis lábait. :) Igazán aranyos volt.

És kislányt mondtak most is.

Tegnap este már a köldököm fölött éreztem mozogni.

Nektek mennyit hancúrozik egy nap? Van amikor pihen?

Az én babám egész nap nyomja szinte. :D Este velem alszik, reggel velem kel, vagy max 1 órával később. De napközben is rengeteget mozog. Szerintem olyan nem is volt, hogy 2 óránál tovább nem éreztem volna.

Zsófi

2014. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/359 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi örülök h minden rendben :)


Az én babám is mocorog sokat,ha éjszaka felkelek néha akkor is érzem :) Ma annyira mozgott azt hittem kiugrik :D


Marika

2014. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/359 A kérdező kommentje:

De cuki lehetett, ahogy ásított!!! :)


Már nekem is kissé a köldököm fölé is költözött, és sokat mocorog, de nem állandóan. Annyira kíváncsi lennék, hogy mi mindent csinál odabent... Olyan érdekes, hogy önálló kis élete van a kis "házában".

2014. okt. 16. 20:10
 218/359 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kis édes volt. :)

Szerdán megyek dokihoz, és megint láthatom.

Ti mentek babamozira? Mi november 22-re kaptunk időpontot, akkor leszek 26+6 hetes. Egészen hihetetlen belegondolni ebbe. Valahogy olyan érdekes érzés ez. Várom nagyon, hogy megszülessen, de olyan jó érzés, hogy bent van a pocakomban, és mocorog, forgolódik. :)

Vettetek már valamit?

2014. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/359 anonim ***** válasza:

Mizu lányok? Mindenki jól van?

Én tegnap voltam védőnőnél, és aggódtam is, hogy mit fog mondani, mert híztam. Eddig 2,5 kg jött fel rám, azt mondta, hogy ügyes vagyok.

Már most adott vércukormérőt, mert szinte biztosra veszi, hogy cukros leszek, mivel felesleggel lettem várandós.

Elkezdtem itthon mérni, az éhgyomri 4,6, evés után 1 órával pedig 6. Eddig úgy néz ki, hogy nem lesz igaza. :)

Zsófi

2014. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/359 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem megyünk babamozira,első gyerekkel sem voltunk.

Vásárolnunk csak akkor kell ha lányunk lesz,fiú ruháink vannak :)

Ma voltam védőnőnél én is híztam 2kg-t így kezdő súlyomhoz kèpest -1 kg-nál járok.

Zsófi kicsit túlbuzgó a védőnőd....Az enyém meg hanyag!Ma feltűnt neki h 20 hetes múltam de vérvételre még nem küldött,vércsoport meghatározásra sem!És először majdnem engem hülyézett h hova raktam ezeket a papirjaimat ... Így 23 hetesen lesz a 2. OGTT-m és ekkor automata vérkép+vércsoport...



Marika

2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!