Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/359 A kérdező kommentje:

Sziasztok, lányok! Kisfiút várok!


:)


Amúgy vérszegénységgel küzdök...

2014. okt. 27. 18:37
 222/359 anonim ***** válasza:
100%

De jó!Te már tudod a nemét :) De a lényeg az egészség!


Írtak fel valami vaskèszitményt?



Marika

2014. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/359 A kérdező kommentje:
Igen, de az nagyon fog, most másikat írt, de nem merem bevenni, amíg helyre nem áll az emésztésem, mert ez már tragédia...
2014. okt. 27. 19:45
 224/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Marika! Akkor neked sem jutott jobb védőnő. Talán még jobb, ha kicsit túlbuzgó, mintha ennyire nem érdeki a dolog.

Kérdező! Gratulálok! :))) Vannak már ötletek a nevére?

Én is szedek vasat, az a neve, hogy Maltofer. Eddig nincs vele problémám.

Szerdán voltam a dokimnál, minden rendben volt. Éppen aludt, ráadásul úgy, hogy az arca elé húzta kinyújtva a lábait, így a kis arcából semmit nem láttunk, de azért nagyon aranyos volt. :) Egyébként nagyon aktív, most is rugdalózik odabent. :)

Most is lánynak látszott, úgyhogy már vettünk is pár dolgot.

Zsófi

2014. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/359 A kérdező kommentje:

Sziasztok, Lányok!


Hogy vagytok?


A mi fejátmérőnk közel 6 centi... Hű, de okosak leszünk!!! :))


Én is Maltofert szedek most, és emésztést segítő cuccot, anélkül nincs semmi... Meg calciumot, meg magneB6-ot.

Nektek mit kell szedni?

Van panaszotok, vagy minden a legnagyobb rendben.


Azt mondják, most a 2. trimeszterben milyen aktívak vagyunk, hát azért az energiaszintem töredéke a terhesség előttinek, bár az első, szörnyű trimeszter után nagyszerűnek tűnik. De hamar fáradok, keveset bírok.


Tetszenek a kicsi fiú tornaórái, aranyosan mozog, építi magát... Kíváncsi vagyok, mennyire lesz sportos a kinti világban...


Mi hír a Ti kis csemetéitekről?

2014. nov. 2. 22:34
 226/359 anonim ***** válasza:
100%

Jövőhéten megyek uh-ra.Én tudnék úgy pörögni,mint terhesség előtt,de akkor kemènyedek :( Magnerotot szedek a minimum adagom 3x1,de mostanában gyakran többet szedek.


Marika

2014. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most jöttem meg a cukorterhelésről. Hát nagyon megviselt. Megittam a löttyöt, majd 5 perc után olyan rosszul lettem, hogy majdnem elájultam. Gyorsan bekéredzkedtem lefeküdni. Vagy fél órát bent töltöttem, és a folyadék is bent maradt. Borzalmas volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire rosszul leszek. :(


Nekem is rengeteget mozog a kislány. :) Olyan jó látni, és érezni is.

Én sem vagyok most túl pörgős. Nagyon hamar elfáradok. :S


Én szedem ugye a vasat, magnerotot és gravidát 2-3 naponta.


Egyébként jól vagyok, nincsenek panaszaim szerencsére. :)

Készülünk már a babaszobával. Jó pár dolgot megvettünk a múltkor, de még legalább ennyit kell is. :)

Zsófi

2014. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/359 anonim ***** válasza:

Ja, nekünk 56 mm volt az előző UH-n a buksi. :)

Most kicsit megijedtem, hogy mekkora feje lesz, hisz te előttem jársz valamennyivel, és ez 22+3 hetes adat. :D

2014. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/359 A kérdező kommentje:

Akkor Ti is hű de nagyon okosak lesztek! :)


Jaj, én most készülök a cukorterhelésre, már félek... Vizet szabad közben inni?


Mennyi vízben kell feloldani mennyi cukrot? Nekem azt mondták, citromot csavarhatok bele. Így nem olyan, mint egy limonádé? Hígabbra lehet csinálni?


És tényleg 2 órát kell éhezni? Én azt nem fogom bírni... :(

2014. nov. 4. 20:22
 230/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!:-)

75 gramm szőlőcukrot oldanak fel kb 3 dl vízben. Itt langyos volt a lötty, vízforralóval melegítik fel, hogy elolvadjon a cukor. Fél citromot nyomhattam bele, de elkeverni nem lehetett, ezèrt a teteje tök savanyú volt, az alja meg tömény édes.

Nem lehet sem enni, sem inni semmit a 2 óra alatt, vizet sem. Valamint mozogni sem.

Valamint javaslom, hogy hűvösebb helyet keress magadnak utána. Nekem segített a hányinger lekűzdèsèben.

2014. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!