Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alszotok az oldalatokon?

Hogy alszotok az oldalatokon?

Figyelt kérdés
Van a hasatok alatt valami?Párna vagy ilyesmi?Mert én akárhányszor próbálok úgy aludni,teljesen mindegy melyik oldalon,olyan mozgásba kezd,hogy képtelen vagyok úgy feküdni.Ti hogy vagytok ezzel?29 hetes km
2010. jan. 6. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor terhes voltam, oldalt fekve csak úgy volt kényelmes, ha a takarót kicsit begyűrtem a hasam alá. Sokáig tartott, mire megtaláltam a kényelmes vastagságot és pozíciót, de utána úgy aludtam, mint a bunda. A te picid azért nyűglődik, mikor te oldalt fekszel, mert akkor épp a fejét, vagy a fenekét nyomod. Épp úgy fekszik olyankor. :) 6 hetes kisfiú anyukája
2010. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok! Azonnal sztrájkolni kezd a babám, addig nem hagyja abba, amíg vissza nem fordulok a hátamra. Már elég régóta így vagyunk, sőt néha még be is keményedik a hasam, ha oldalra fordulok. Időnként már megfájdul a hátam, hogy folyton úgy feksze, alszom. De már nincs sok hátra. :)))

35 hetes

2010. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én simán alszom oldalt. Néha teszek párnát a lábam közé. Kizárt, hogy nyomnám bárhol is a babát, nem nyomódik meg a hasam semelyik része. Természetesen ő is intenzíven mozog, amikor lefekszem, de nem gondolom hogy azért, mert rossz neki. Én pedig pár perc múlva már alszom.

36 hetes

2010. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 22 hetes terhes vagyok,de már nekem is tennem kell a hasamhoz párnát.Úgy helyezkedek,hogy egy picit fel tudjam húzna a lábam a hasamhoz,tehát a párna szélére rárakom a térdem(érthető?)!Én alapból hason alvó vagyok,így ez az időszak nekem nehéz..
2010. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem szopipárnát, fantasztikus találmány!!! Olyan kényelmesen aludtam vele mindig, hogy csak na! A párom alig várta, hogy én ne használjam, egyből elcsaklizta. Mikor szültem, vittem magammal a kórházba, mert tudtam milyen borzalmas ágyak vannak, ott is nagyon-nagyon nagy hasznát vettem. Könnyebben szoptattam, kényelmesebben aludtam. Ha a babával ketten feküdtünk, a párnát az ágy szélére raktam, hogy véletlenül se essen le a baba. Csak ajánlani tudom! Egyébként mindig hason aludtam és mikor elkezdett nőni a pocakom, azt hittem megőrülök, mert sosem találtam a megfelelő kényelmes pozíciót. Párnával viszont tök jó volt. Mikor lefeküdtem, a babám is befészkelődött a pocimban, aztán aludtunk mind a ketten (gondolom).
2010. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én 37 hetes vagyok. Néha, mikor lefekszek, eszembe jut, hogy tehetnék valamit a pocim alá, de lusta vagyok kikelni az ágyból. Így is kényelmesen alszok mindkét oldalamon, főleg, ha nem gyötör a gyomorsav. Ha tennék is valamit a hasam alá, az semmiképp sem kispárna volna, az túl nagy nekem, egy kicsi összehajtogatott törölközőre gondoltam.
2010. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!