Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetes kismamák, hogy...

30-31 hetes kismamák, hogy vagytok? Ti is nehezen fordultok át az ágyban egyik feletekről a másikra? Már akkora a pocim, hogy nyögni is szoktam átfordulás közben. Hogy alszotok, nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés
Mi lesz még később? Duplája lesz a baba súlyra is, és hát a pocakunk is nő még sokat. A zoknimat sem tudom felvenni, a hosszú szárú csizmámat sem tudom felvenni, nem tudok lehajolni, hogy betürjem a gatyómat. :( Más is ennyit szenved, vagy csak én? Köszi a válaszokat!
2010. okt. 15. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

én 39 hetes vagyok, és igen, baromira nehéz átfordúlni, én is nyögök, a férjem meg kérdezgeti, hogy minden oké, vagy menjünk a kórházba?:))

csizmával nem is próbálkozok....felveszem a sport cipőm és kész....mondjuk nem is nagyon mászkálok már.

További boldog babavárást:)

2010. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok.

30 hetesen meg vigan dolgoztam- jaj de jo volt!!!!!!

JA sajnos ez mar csak igy lesz mig ki nem bujik a Picurkad.

Nekem legjobban az faj amikor a medencecsontom es a combcsontom "nem ert egyet". Nem tudom, hogyan irjam le. Alig tudok menni olykor. BAr szamomra inkabb az itthonules a megterhelo es az, hogy a kezeim es az ujjaim pokolian fajnak. Sokmindent nem tudok emiatt megcsinalni. Unom a tv-t es mar a laptopomat is kikapcsolom sokszor...ha nem, akkor itt logok.

Cipo....az nyar eleje ota nem volt a labamon. Most is flip-flopban jarok es imadkozom, hogy ne legyen tul hideg mert mar a dansko klumpam sem jon ram. Depi miatt a doki terapiara kuldott amit tegnap kezdtem el - szoval volt meg egy joval xarabb napom.

Mindig ugy megyek klotyora, hogy jaj most lesz vegre valami!

De ha meghallom a Kicsim szivvereset dokivizitkor, az mindig oromet okoz! O az en oromom minden szinten! Mar nagyon varom, hogy a karjaimban legyen es hogy tudjak jonni-menni ujra.

Megigertem magamnak, hogy a jobb mentalis eronletem erdekeben, elkezdek ujra futni!

2010. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Húúú csajok, de jó nektek, hogy már minden órásak vagytok! :))))) Nálam ez még csak 1hete kezdődött, és mikor lesz még december? :D Nekem nagyon fagyos már a lábam, félcipőt nem tudom elvisleni a hideg miatt, így elővettem a csizmimet, abba akartam dokihoz menni, de nem jött össze. :D Azt hallani kellett volna, hogy szenvedtem mikor próbáltam betürni a gatyámat :DDD Így még is csak félcipőben mentem, de megfagytam :) Pedig télen nem járkálhatok abban, lehet, hogy veszek egy boka csizmát, talán több sikerrel járok. :) A meló még megy nekem is, igaz én már csak 6órában vagyok, de bírom, jövőhónapban már szeretnék eljönni, végre pihenni addig amíg a kislányom megszületik, felkészülni mindenre. :) Sok dolgom van. :D Sok boldogságot nektek, boldog babavárást és könnyű szülést kívánok nektek! :)))))
2010. okt. 15. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hétfőn kezdem a 32-dik hetet és remek jól vagyok. Most alszom a legjobban. 2 hete volt egy olyan pár napom, amikor én is nehezen fordultam át éjszakánként, de hamar elmúlt. Cipőimet könnyen veszem fel. Férjem emlegeti, hogy az előző terhességemnél mindig Ő kötötte, most ez fel sem merül. Napi minimum 6 kilóméter sétához ragaszkodok, mert nem akarok elhízni. A fiammal 23 kilót híztam, most 5-nél tartok. Én arra jöttem rá, hogy sok dolog fejben dől el. Én most egyszerűen nem akarom elhagyni magam.

Sok kitartást kívánok Neked és nagyon könnyű szülést!

2010. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, én 29 hetes vagyok, de a babám 31-nek felel meg.:) Dettó mint ti. Csizma csak nagy szuszogással kerül fel, ágyban előbb oldalra fordulok, majd kézzel nyomom ki magam, a borotválkozás teljesen felejtős dolog lett, mert már nem megy. Nagy a baba, nagy a hasam, sok a víz, sok a hízás. 65.-tel kezdtem, most tartok 82.-nél. A fenekem szétrepedt teljesen, tiszta csík, és még ezek árán, sem tudok lemondani a kajáról. Nem tudom azt mondani,h. elég, már nem kell.:( Terhesség előtt sosem volt ilyen. És még hol van december! Bár egy kicsit vigasztalnak,h. ha az utolsó hónapban nem tudok már enni sem, a gyerek nyomja majd a gyomrom. Egyébként mit vártok? És mikorra? Faros a babátok?

Én fiút várok, január 2.-ára vagyok menzi szerint kiírva, és fejes a babám.

Már nagyon várom,h. babázhassak, kíváncsi vagyok az anyaságra, és rá is! 29 hkm.

2010. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oktober 27.-re vagyok kiirva, kisfiucska es vegre buksival lefele varjuk, hogy meginduljanak a dolgok.... addig is csendben megorulok itthon a varakozasban....igyekszem nem. Ma este Apjuk elvitt vacsizni. Igaz, nem volt "nagy" durranas...de nekem akkoris jol esett es vegre nem otthon kuksoltam!
2010. okt. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma volt az első normális éjszakám azóta amióta nyögdécselek :D Nekem is nagyon nagy hasam van, mint aki ikreket vár, kérdezték is többen, hogy még mindig nincs meg a baba? :) Én meg mondom, óhh majd csak decemberben születik, hogy addig még mekkora lesz a pocim, hát nem tudom. Én 4kilónál járok, sajna sok a víz is rajtam és harántfekvésü a babám, teljesen a gyomromban van legfelül. Talán ez miatt is megy nehezen a hajolgatás. :S Remélem azért befordul a helyes irányba még. Nekünk kislányunk lesz. :) Nem ég a gyomrotok? Én már mindent kipróbáltam, de semmi nem használ. :( A dokim írt fel receptes gyógyit is, de ugyan olyan mint a rennie, semmit nem használ az sem. Szét ég a nyelőcsövem, és az egész mellkasom mikor jön fel a sav. :(
2010. okt. 16. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nemsoká a 31. hetet töltöm és nagyon jól vagyok...könnyen mozgok még, valószínű mert nincs nagy hasam.:) Eddig 3kg +nál tartok, de sokat sétálok és figyelek az evésre is.Egy bajom van nekem is...az az alvás.

Eleve nem vagyok nyugodt alvó, mindig forgolódtam álmomban és pár hete alig tudok megfordulni, úgy fáj a csípőmnél...:(

Amúgy kisfiam lesz, december 21-re vagyok kiírva és eddig még fejvégű.:D

2010. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!