Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? Megtartanátok a...

Mit tennétek? Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

A történet nem saját. A barátnőm egész életében nagy esküvőről álmodott, ki is tűzték a nagy napot. Lefoglaltak mindent egy csomó pénzt kifizettek már. Megvan a ruha, az időpont a zenekar stb.

Kiderült, hogy a lány terhes és egy héttel a kiírt időpont előttre várja a babát.

Teljesen kiborult, mert még nem szerettek volna babát, csak 1-2 év múlva /munka miatt is/.

Mit tennétek, mit tanácsolnátok?


2010. jan. 3. 22:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Én alig voltam több 20nál,mikor egy 9 hónapos kapcsolatban megtudtam,h babát várok,pedig fogamzásgátlót szedtem.Nehéz döntés volt,de megtartottam.A főiskolán szerencsére rugalmasak voltak.

Most 19 hónapos a kicsi.Nem mondom,h egyszerű az életünk,mert a kapcsolatunk megromlott,de a gyerek és az anyagiak összekötnek minket,amíg nem tudom egyedül eltartani a gyereket.Szerencsére neki is van annyi sütnivalója,h a kettőnk problémáját nem a gyerekre vetíti.


Mindenki egyéni habitusához mérten döntse el,hogy mit szeretne.Én megtartanám a babát a helyükben,mert az abortusznak egy csomó veszélye van,és tényleg leírhatatlan öröm egy ilyen kis szaros:)

2010. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kérdés,hogy a babát választanám. Esküvőt lehet máskor is tartani.Ha a babát elveteti lehet,hogy örökké bánni fogja. Mindig emlékezni fog rá és az esküvőjén ha eszébe jut milyen érzés lesz? Még az is előfordulhat,hogy többet nem lehet gyereke. Hallgasson a szívére. Uh-n volt már? Ha meghallja a pici szívverését biztos tudni fogja a helyes választ.
2010. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Baba, az esküvőt, meg minden áron eltolnám..de minek vannak már kihordva a meghívók, meg minden? Mennyi idős terhes a barátnőd??Még legalább fél év van az esküvőig az én elképzelésem szerint, nem?
2010. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp tartsa meg a babát, és az esküvőt sem muszáj eltolni, pocakosan is férjhez lehet menni:)
2010. jan. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért úszik 6-700 ezer ft? Mindent előre kellett fizetni? Úgy értelmeztem, hogy az esküvő csak hónapok múlva lesz, nem értem, hogy mindent ki kell ennyivel korábban fizetni? És miért nem védekezett ha ennyire nem szeretne még babát? Én nem értem ezt, felnőtt ember aki férjhez megy és készül a családalapításra miért tekinti azt olyan nagy tragédiának ha becsúszik a baba korábban, és miért gondolja, hogy védekezés nélkül nem lesz terhes.

Nem szeretnék senkit megbántani de nekem ez olyan gyerekes.

2010. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a babát választanám, ez egyértelmű.

Ha ő másképp dönt, azt is számításba kell vennie, hogy ha elveteti, lehet, hogy soha többé nem lehet gyereke. Megtartják a szép esküvőt, nagy, emlékezetes lagzit, jó munkahelye lesz, csak éppen nem lesz kiért dolgozni, nem lesz kinek elmesélni, hogy anya és apa milyen szép menyasszony és vőlegény voltak...

2010. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is a babát választanám, de én nem hoznám előre az esküvőt. Ha már esküvő, akkor legyen olyan amit elképzeltek. Amikor 7-8 hós terhes voltam, nagyon vizesedett a lábam és úgy néztem ki mint a kiselefánt. Szóval szerintem nem az a megoldás, hogy akkor házasodnak. Esküvőt lehet tartani 1-2 év múlva is.
2010. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
uhhhh...ha együtt vannak,szeretik egymást,sőt,még eltartani is eltudnák a babát,hogy lehet az kérdés megtartsák e?Egy esküvő miatt....eldobom az agyam.Előrébb lehet hozni,vagy ki lehet tolni az esküvőt.Több mint fél évvel előtte kiküldték a meghivókat?
2010. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve várunk már babára és nem akar összejönni. Bár a helyében lnehtnék és nekem sikerülne,de nem csak emiatt az a véleményem, hogy a két dolgot nem lehet egy lapra hozni.Baba vagy esküvő???Rossz helyre ment az a szegény gólya már bocsánat. De egy apró életről van szó.

Azért gratulálok nekik.

2010. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy baba!!!!
2010. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!