Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? Megtartanátok a...

Mit tennétek? Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

A történet nem saját. A barátnőm egész életében nagy esküvőről álmodott, ki is tűzték a nagy napot. Lefoglaltak mindent egy csomó pénzt kifizettek már. Megvan a ruha, az időpont a zenekar stb.

Kiderült, hogy a lány terhes és egy héttel a kiírt időpont előttre várja a babát.

Teljesen kiborult, mert még nem szerettek volna babát, csak 1-2 év múlva /munka miatt is/.

Mit tennétek, mit tanácsolnátok?


2010. jan. 3. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Hát szerintem az elmondottak alapján nem valami rossz körülmények között élnek. Szóval nem lenne rossz annak a babának. És az a pici babuci nem tehet semmiről csak élni szeretne! Most nem akarok senkit elrémiszteni, de szerintem nézze meg a Néma sikolyt! és utána döntsön! majd légyszi mondd mi lett a döntés :-)
2010. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a babát választanám. De ez én vagyok.
2010. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Elmaradna a lagzi és úszna 6-7százezer Ft, mert másikra már biztos nem lenne pénzük.

Annyira nem gazdagok, de tudnak mit enni, fizetik a számlákat, semmi luxus.

Stabil volna a munkahely később, most nem az.

Én is azt mondtam tartsa meg, de ő nagyon bizonytalan. Már a meghívókat is kihordták.

2010. jan. 3. 22:59
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsa meg, aztán lesz, ahogy lesz.
2010. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpróbálni 1-2 hónappal előre hozni az esküvőt? Szerintem megérné megpróbálni.
2010. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyenek is a körülmények inkább a GYEREKEMET választanám mint 1. napot (esküvőt) az életemből.
2010. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem? Az a kérdés, hogy a gyermekem életét választanám, vagy a nagy esküvőt?
2010. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet,szerintem az a gond hogy ez kérdés.

Egyértelműen nem a gyilkosságot választanám!!

2010. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden le van foglalva, de úgy tűnik ez nem a napokban lesz, az időpontot ki lehet tolni későbbre. Ez nem olyan, hogy bocs, holnap mégsem lesz esküvő. Igaz, hogy pl. menyasszonyi ruha kölcsönzésnél kérdés, milyen formája lesz majd az anyukának később. Nem tudom, hány hetes a barátnőd, de, ha még pici a magzat, még az sem biztos, hogy megmarad (bocs, hogy ezt is ide írtam, de erre is van esély). Minden esetre nem hiszem, hogy ne lehetne ezt akár a zenekarral, vendéglővel, kölcsönzővel, meg akárkivel is megbeszélni, hogy minden marad, csak az időpont változik.

A polgári esküvőt akár előre is lehetne hozni, azt lehet akár nagy pocival is. A babával kapcsolatban pár dolog egyszerűbb is így.

2010. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kérdés számomra sem! A baba lenne az első, az összes többi dolog már csak másodlagos lenne számomra ebben az esetben. Ha most elvetetné/ elveteti, mi lesz rá a garancia, hogy 1-2év múlva, amikor már tényleg babát szeretne, jönni is fog gond nélkül a Pici?
2010. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!