Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Realistán gondolkodva ti...

Realistán gondolkodva ti megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy édesanyám terhes. 41 éves, a férje 56. Nem mondhatnám, hogy jó anyagi körülmények között vannak, mondjuk úgy, hogy megélnek. Eléggé abortusz-ellenes vagyok, de nem vagyok biztos benne, hogy ez jó ötlet. Ők még nem döntöttek. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Amúgy nekem is van egy lányom, 24 vagyok, tehát anyukám már nagymama.
2010. szept. 27. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Kései ajándék,megtartanám:)
2010. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

megtartanám ha egészséges, egyébként adoptálnám.


Sztem anyukédnak pont jókor jön ez mert kicsit visszafiatalitja majd, de sztem rengeteget kell majd segitened mivel nem hiszem hogymajd menni fog nekik az ejszakazas..

2010. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Én is megtartanám. A szomszédom is ennyi idősen szülte a harmadikat. Az anyuka megfiatalodott, a pici gyönyörű és egészséges. :)
2010. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
41 éves anyuka a mai világban nem annyira kirívó, sokan akkor szülik az elsőt. Szerintem nagyon jó lesz neki újra babázni.
2010. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Annyit még tudni kell a dologról, hogy anya elég fiatalos, viszont nemrég mondta, hogy örül, hogy mi felnőttünk a tesómmal és nem kell már neki babázni, nincs hozzá már idegzete. Apuka egészségi állapota, meg nem tökéletes, mi van ha 10 év múlva meghal? Mi lesz szegény gyerekkel?
2010. szept. 27. 16:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
"FIATAL",makk egészséges szülőknél is beüthet a krakk!
2010. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Én is 41 éves vagyok,3 hét múlva fog megszületni a pici babám,aki első gyerek!Szerintem minden életkorban előfordulhatnak tragédiák,nem ezen múlik.Lehet,hogy sokkal több türelme lesz édesanyádnak a picihez,és természetesen több tapasztalata:-)
2010. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Anyukám 39 éves volt, amikor születtem, apukám 56. Most nagyon várják az unokát! Egy 27 éves, 23 hetes kismama
2010. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
A férjem anyukája is annyi idős volt, amikor szült. Ennek már 34 éve, felnevelte, és remek egészségnek örvend. Mármint anyósom.
2010. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem miért ne??

Egy rövid sztorit megosztok veled kedves kérdező: Aug végén a párom édesanyjának kimaradt a menzesze,rögtön arra gondoltam mi van Ha baba van a dologban. szeptember 9én derült ki hogy babát várok 25évesen. Azonnal doki,de kiderült hogy csak a nagyon erős rák elleni gyógyszerei miatt maradt ki neki. (amiket kellett ennie,mert 3szor kiujult neki a daganat...)Ezután derült ki nekem is h babánk lesz.Most gondold el a nagymami gyerekével lett volna egyidős a kicsi lányom:) Egyébként 25éves fia és 15éves nagylánya van a párom anyukájának s ő is 43 éves(asszem)

2010. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!