Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Realistán gondolkodva ti...

Realistán gondolkodva ti megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy édesanyám terhes. 41 éves, a férje 56. Nem mondhatnám, hogy jó anyagi körülmények között vannak, mondjuk úgy, hogy megélnek. Eléggé abortusz-ellenes vagyok, de nem vagyok biztos benne, hogy ez jó ötlet. Ők még nem döntöttek. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Amúgy nekem is van egy lányom, 24 vagyok, tehát anyukám már nagymama.
2010. szept. 27. 15:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Meg kellene tartani,már nyilván,ha az anyagiak tényleg engedik(jó,nem gazdagság,de gondolom,nem kellene éhezniük..)

Egy példa,férfi oldalról: 4en vagyunk mostmár testvérek,ebből a legkisebb csak féltestvérem,apai ágról.

Apa 56 éves.Na és! Én 22 éves vagyok és nem rég született kishúgom.Minden rendben szerintem,bár nagyon rég óta nem lakok már otthon,de szerintem nekik az a baba kellett.

2010. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
A párom főnökének 17 és 18 éves gyerekei voltak, amikor megtudta kb 40 évesen, hogy terhes. És megtartotta, gyönyörű, egészséges kisbabát szült, és ő is tisztára megfiatalodott tőle... az ő döntésük. Apukád tényleg nem fiatal, de bízd rájuk, hogy döntenek. Lehet, hogy ez egy esély apukádnak is, hogy újra megfiatalodjon :).
2010. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Mi lesz ha holnap mi halunk meg???Elüt az auto,akármi...

Erre nem adhatsz!Nem tudhatod előre,az is lehet hogy a párja 90éves korában is még "fitt" lesz!

2010. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Legalább legyen már annyi abban az abortuszpárti lepontozóban, hogy kifejti a véleményét és nem csak azért jön ide, hogy a pontozgatásban találjon örömöt magának!
2010. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen megtartanam.

En fiatalon szultem (nem olyan fiatalon, mint anyukad, hanem 26 eves koromban mar volt ket gyerekem, ami ma mar korainka szamithat). Meg egy gyereket tervezunk, ot 35 korul szeretnenk bevallalni.

De! Viccesen tobbszor mondta a ferjem, hogy mar most kesziti magat, szinte biztos, hogy 42 evesen, a klimax kapujaban becsuszik majd egy baba nekunk meg.

Amikor errol beszeltunk, akkor engem nagyon jo erzes fogott el.

Nem tudom, hogy milyen betegsegnek kellene ahhoz lennie nalunk, vagy milyen anyagi helyzetnek, hogy csak a korom miatt ne tartsunk meg egy gyereket.

2010. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megtartanám.
2010. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tartanám meg...Bár fájó szívvel,de elvetetném...

Az indokom pedig: "idősek" már egy pici baba felneveléséhez...Az én Apukám makk egészséges volt és 50 évesen összeesett és meghalt....(senki nem tudta megmondani miért történt)

Nagyon morbid amit írok,de ez nem 1-2 évre szólna...Húzzatok karóra,de én nem tartanám meg.Iszonyú felelősség,ráadásul a picinek sem lenne jó,ha mondjuk felnőtté válása előtt elveszítené vmelyik szülőjét.

ISTEN MENTS!!!!!!De ésszerűen kell gondolkodni...Sohasem tudhatod...

Bocsáss meg ha ezzel a pár sorral megbántottalak,de ez az én őszinte véleményem volt.

2010. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kor-halal osszefugges ennyire egyertelmuen nem allja meg a helyet.

Egy ismeros par normal idoben vallalt babat, a baratnom 30 eves volt akkor, a ferje 32. Semmi gond nem volt soha. A baratnom 38 hetes terhes volt, amikor kapta a hirt, hogy a ferje rosszul lett, a helyszinen meghalt, semmit sem tudtak csinalni, utolag kiderult, hogy agyverzest kapott es idozitett bomba volt mar evek ota, de nem volt jele, hogy gond lenne.

A jelenleg 56 eves apuka meg vigan elhet 30 evig, ha jol karbantartja magat, marpedig egy gyermek eleg jo indok lenne a karbantartasra.

2010. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Nitókrisz ***** válasza:
Az, hogy ki mikor hal meg, nem attól függ, hogy mennyi idős. Ezt az anyukádnak és a férjének kell eldönteni, ők hogy érzik - én egy kicsit úgy érzem téged zavarna ez a szitu :-) Hagyd őket, döntsék el ők és támogasd őket a választásukban.
2010. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ha realistán nézzük a dolgokat, akkor is pont határeset. az Apa kora miatt nem, Anyukád kora miatt meg még belefér egy baba. Ha megélnek, hárman is meg fognak tudni. Ezért az anyagiak miatt nem aggódnék.

Ezt nekik kell eldönteni.

2010. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!