Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok? Nem lehordást...

Megtartanátok? Nem lehordást várok, épp elég a magam lelki világa. Gyógyszert nem szedhetek, egészségügyi okokból.

Figyelt kérdés

Kúppal védekeztünk/orvos ajánlotta/, még jött ehhez a kiszállás is, de mégis babás maradtam.

Anyagi helyzet nem túl rózsás,van már 2 gyerek, de sok minden nem kellene hiszen a kicsi 2éves ,még szinte minden megvan.

Mégsem tudom mit tegyek.

És apa sem sokat segít a gyerekkel való dolgokban:((mindig minden rám vár..

Ha arra gondolok, hogy mennyire imádom a 2 nagyot össze szorul, a szívem,hogy őt meg nem tudom megtartsam-e.

Ti mit tennétek??


2010. febr. 7. 20:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Én szerdára voltam előjegyezve reggel 7re egy abortuszra nehéz anyagi helyzet miatt. Háromnegyed hétkor lemondtam...

Átérzem a helyzetedet. De dönteni nem tudok helyetted.

2010. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Igaz nekem még csak egy babám van ugyhogy nem tudom milyen 2 gyerköccel úgy,hogy minden rád vár,de én megtartanám.Mióta megvan a kislányom azóta Nagyon BOLDOG vagyok!!!!! Ha terhes lennék nem vetetném el.Apa mit mond?Szerintem mond meg neki,hogy ha többet segitene könnyebb lenne akár 3 gyerekkel is!
2010. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
En megtartanàm,utàna lehet egy orok életre bàntani fog téged,amiért nem tartottad meg.Ha màr van 2 ott elfér a 3ik is,még ha nagyon nehéz is az anyagi helyzet,és azt mondod nem sok mindent kellene venned,ennivalo meg jut neki!NE TEDD!
2010. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Hát nehéz kérdés az bizotos. Igazából ezt csak Te tudod, hogy ilyen helyzet,(anyagi, apa) fel tudod-e és fel akarod-e vállalni a 3. babát is. Ha viszont azt nézzük, hogy ruhák vannak stb. ráadásul igaz, hogy nem sok pénz, de az biztos, ráadásul nagycsaládos leszel, több a támogatás, mint "csak" két gyereknél. Az én véleményem, hogy ha egy mód van rá tartsd meg. De még egyszer hangsúlyozom, hogy ezt nektek kell megbeszélni a férjeddel. Minden jót kívánok neked.
2010. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Csak Te tudod eldönteni.Mivel semmit nem tudunk Rólad.Ha jó a kapcsolatod a pároddal,akkor tartsd meg,ha nem annyira,akkor a harmadik gyerek csak ront a helyzeten.

Üljetek le és beszéljétek meg.

2010. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, és a biztatást!

Apával igazából nem lenne gond, csak néha ahelyett,hogy "egész" nap gépel/néha feláll-enni-inni:)/, foglalkozhatna többet a kicsikkel.Ez nagyon bosszantó tud lenni számomra:(

De ő hallani sem akar abortuszról!

2010. febr. 7. 20:15
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Sajnos okosat senki nem tud mondani, csak annyit amit mindannyian tennénk. Ki így, ki úgy. Én, személy szerint nem vetetném el. A nővéremnek 3 pici lánya van, a férje nem segít neki sokat, mégis elboldogul. Tanul a legnagyobbal, aki 8 éves, a középsővel is foglalkozik, aki 5 éves,és ott van a legkisebb, aki 6 hónapos.

Szerintem se vetesd el. A férjeddel, pedig meg tudod beszélni. Vagyis bocsi, meg próbálhatnád.


Sok sikert!

2010. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó vagyok. Még annyit, hogy én most várom a kis tesót. Nálunk a nagy gyermekünk 7 éves. Így igazából nem tudom mi vár rám, menni meló, de boldogan várom :)
2010. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Tartsátok meg:-))))
2010. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én is tettem fel nem rég 1 hasonló kérdést.Nálunk is a 3 babával vagyok terhes és nem valami fényesen élünk.Persze nagyon sok mindent megtudok adni a gyermekeimnek,mert az én javamról lemondok csak hogy nekik legyen.Csak hát ott van pl.:a lakáshitelünk is és én jelenleg itthon vagyok gyed-n de ez nagyon kevés.Tudod mit bemásolom: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Neked mennyi idősek a gyerekek?

Nálunk nincs nagy gond apával ha itthon van segít(de azért ő is szeret a gép elött ülni).

Sok sikert a jó döntéshez!

2010. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!