Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok? Nem lehordást...

Megtartanátok? Nem lehordást várok, épp elég a magam lelki világa. Gyógyszert nem szedhetek, egészségügyi okokból.

Figyelt kérdés

Kúppal védekeztünk/orvos ajánlotta/, még jött ehhez a kiszállás is, de mégis babás maradtam.

Anyagi helyzet nem túl rózsás,van már 2 gyerek, de sok minden nem kellene hiszen a kicsi 2éves ,még szinte minden megvan.

Mégsem tudom mit tegyek.

És apa sem sokat segít a gyerekkel való dolgokban:((mindig minden rám vár..

Ha arra gondolok, hogy mennyire imádom a 2 nagyot össze szorul, a szívem,hogy őt meg nem tudom megtartsam-e.

Ti mit tennétek??


2010. febr. 7. 20:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én nagyon boldog lennék ha lenne két szép gyerekem és a harmadikat várnám. :) Én mindenképpen megtartanám. Többszörösen meg fogják hálálni a gyerekeid a mostani, mindennapi munkádat, és a lemondásokkal járó áldozatokat. És hát egy gyermek mindig öröm. Valamiért ő jönni akar, és örülj neki. Sok boldogságot kívánom, és hogy sikerüljön olyan döntést hoznod amit nem fogsz megbánni.

2010. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.Apával beszéltünk,Babuci marad:))))))))

2010. febr. 8. 18:15
 23/28 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló. :) Nagyon nagyon örülök nektek. Sok örömet és boldogságot kívánok minannyiótoknak!!!!!!! :):):):):)
2010. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. febr. 8. 18:28
 25/28 anonim ***** válasza:
Tergnapi 21:16os vagyok.Szívből gratulálok ,jó egészséget,erőt és rengeteg szeretetet kívánok nektek.18hónapos kiscsaj anyukája.
2010. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,még egyszer a biztatást, és ajó kívánságaitokat.

Puszi nektek.

2010. febr. 8. 21:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Tegnap (02.08)11:38-as vagyok!szívből gratulálok!Minden jót!Kellemes babavárást és nagyon sok erőt,kitartást kívánok neked!!
2010. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél! Sok sikert és boldogságot!

OFF: Szerintem akinek nyílik a bicskája attól, hogy valaki a mai világban mer egynél több gyereket vállalni, az ne olvassa el ezeket a kérdéseket!

2010. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!