Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen babakocsit vesz/vett...

Ki milyen babakocsit vesz/vett a babájának?

Figyelt kérdés
Hány hetesen vettétek/veszitek meg?
2014. ápr. 13. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
CAM, a 32. héten.
2014. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobrát veszünk 1-2 héten belül, most vagyok 18 hetes.
2014. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kunert Vipet vettünk 18 hetesen. Batár nagy kocsi, de szeretem, könnyű irányítani, elfér benne bőven a gyerkőc.
2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Anmar hilux multifunkciós kocsit vettünk, felfújható kerekei vannak, nagyon szeretjük, tágas volt a mózes, kénylmes a sport rész és a hordozó is, minden elem cserélhető a vázon, szuper imádjuk!
2014. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Baby merc agat lux.

12 hetesen vettük,alig volt használva (egyet vettek,egyet kaptak).

Azért szeretem,mert van hozzá autós hordozó és mózes is,így a babakocsit segítség nélkül fel tudom vinni a buszra.Felénk össze kell csukni a babakocsit(helyközi-távolsági járattal járunk mindenhova).

Mivel össze kell csukni,így a babát ki kell venni.Ezt csak ilyen típusú kocsival lehet megoldani,mert a megállóban kiveszem a hordozóval,kocsit összecsukom és külön-külön fel tudom vinni.Így mindenki boldog.

Viszont az autó hátuljába nem fér be (limusin jellegű a hátulja az enyémnek,Párom Suzukijában simán elfér) bár ez nekem nem szempont,mert nem járok kocsival.

2014. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Giraffe club mama love. Egyedi, különleges, hatalmas és kényelmes, persze ha nem kell kocsiba tenni :)
2014. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ketteske ***** válasza:
ABC Design Mamba, 1 nappal a szülés elött vettük meg :) nagyon elégedett vagyok vele.
2014. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!