Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen baromi drága...

Mindenki ilyen baromi drága babakocsit vesz a babájának? Csak lesek ilyen márkájú, olyan árú.

Figyelt kérdés
A mi kocsink Baby Love, nagy kerekei vannak, 3 fokozatba dönthető, kétoldalról tolható, a huzat mosható, a tolókar magassága állítható, van téli zsák hozzá... és mindez újonnan 19.000 Ft volt. Nem tervezem 2-3 évig használni, véleményem szerint egy 1 év körüli babának már elég a kisebb, könnyebb sportkocsi.
2010. ápr. 27. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én is nézegetem akocsikat és lesek.

A lányom 1 éves múlt, amienk csak 50 ezer volt, travel system-es és az elejáétől használjuk.

Azt vettem észre, hogy minél drágább egy kocsi, annál idétlenebb és egyáltalán nem praktikus.

2010. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én Tescoban vettem hordózóval együtt.20ezer volt 2008ban.Azóta is ezt használjuk.Nekem ennyire futotta,de drágábbat úgyse vettem volna,mert felesleges és hamar kinövi
2010. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

én meg egy alig használtat vettem vaterán 6000ft-ért (még a kerekei se voltak megkopva)

szuper jó babakocsi.

2010. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Szia!Én drágát vettem,mert minden szempontból ez felelt meg a legjobban!És remélem nem csak egy babát tud majd kiszolgálni!De szerintem mindenkinek szíve joga annyiért venni babakocsit ,amennyiért csak akar!Miért kell ezen kiakadni?Mindenkinek más a fontossági sorrend,a pénztárca nagyság,és az ízlés!Nem kell ezzel törődni!Nem verseny ez!Nagyon sokféle kocsi van,hogy mindenkinek ki tudják elégíteni az igényeiket!Ugyanúgy,mint bármi másban ebben is hatalmas a választék!Nekem fontos volt a kicsi "milyensége"abból szempontból például,hogy kicsi az autónk és be kell,hogy férjen!Amit vettünk az pont befér!De mindenkinek más az igénye!Van aki esküszik a bolygókerekesre,van aki utálja stb.Nem rosszabb szülő az aki olcsóbb babakocsit vesz,mint aki drágát!Szerintem ezekkel a dolgokkal kár foglalkozni...
2010. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Én eleve középkategóriás babakocsit néztem ki, ami szép kívülről is, és sok-funkciós. Kunert VIP mellett döntöttünk, új ára kb 40.000 Ft. De mivel a márkát illetően hamar döntöttünk, volt időm neten nézni. És ugyanezt a kocsit a Vatera licitálós oldalon megvettem 18.000 Ft-ért, mert az eladónak sürgős volt. Tökéletes állapotban van, minden tartozékkal együtt. Felvettem a kapcsolatot a magyarországi forgalmazóval, akitől 500 Ft/db áron vettem hozzá vadi új kerekeket. Azaz 20.000 Ft-ból megvan a kocsi. És pont olyan, amit kinéztünk :)

Én is amikor nézegettem, le voltam döbbenve, hogy bőven van kocsi 100.000 Ft fölött is. Durva.

2010. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
én 20 ezerért vettem a vaterán..ujonnan 60 lett volna..
2010. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én drágát vettem, volt olcsóbb, volt drágább, nekem ennyi pénzem volt erre és ez teszett. Volt többért is, de nincs több pénzem, ami kevesebb volt, az meg nem felelt meg az igényeimnek. Mi ezen a bonyult?!

Tulajdonképpen mi a kérdés?

2010. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a babakocsi (sajnos)státusszimbólum, mint az autó.

(Nézem anyósomáknál alakótelepen, hogy mileyn kocsik állnak, hát nnak az árából meg a lakás árából, inkább vennék egy kertes házat)

2010. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Most miért kellet lepontozni, mert a vateráról vettem babakocsit a babámnak 6000ft-ért????????????????

Melyikőtöknek fáj ez??????????????? Itt csak az az ember, aki 100ezres kocsikat vesz a babájának? Semmivele nem tudnak azok a babakocsik többet, mint az enyém...

2010. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És az miért fáj másnak, hogy én drágábbat vettem?!


(felpontoztalak)

2010. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!