Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen baromi drága...

Mindenki ilyen baromi drága babakocsit vesz a babájának? Csak lesek ilyen márkájú, olyan árú.

Figyelt kérdés
A mi kocsink Baby Love, nagy kerekei vannak, 3 fokozatba dönthető, kétoldalról tolható, a huzat mosható, a tolókar magassága állítható, van téli zsák hozzá... és mindez újonnan 19.000 Ft volt. Nem tervezem 2-3 évig használni, véleményem szerint egy 1 év körüli babának már elég a kisebb, könnyebb sportkocsi.
2010. ápr. 27. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát nem teljesen normális mindenki, az már egyszer biztos! :) Megkérdeztem, hogy mindenki drága babakocsit vesz-e? Erre lehet válaszolni. Aki támadásnak vette, annak súlyos értékelési problémái vannak, nameg felfogásbeli is. :)

Lényeg, hogy egészséges baba kerüljön bele, ennyi számít.

2010. ápr. 28. 11:02
 12/13 anonim ***** válasza:
sziasztok! mindenki az igényeinek és a zsebének +felelő kocsit vesz, nem? én nem vettem hanem kaptam,de amúgy sem lett volna keret a drágára és valószínű h használtat vettem volna, mint ahogy sok mást is! ez már a 3.kérdés volt ami a kocsi áráról szól!!! nem számít csak praktikus és a babának kényelmes legyen! boldog babavárást mindenkinek!!!
2010. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

komolyan ez praktikus?:

[link]

mint egy forgószék

2010. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!