Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell zavarba éreznem...

Miért kell zavarba éreznem magam, mert én drága babakocsit vettem?

Figyelt kérdés

Rengeteg babakocsit megnéztünk,sok szempont volt,aminek meg kellett felelnie..(könnyű legyen,beférjen a kocsiba stb. ...nem sorolom) Kezdem kínosan érezni magam az itt feltett kérdések miatt! Senkitől nem kértem rávalót,így nem tudom miért kell ezen problémázni...nem azért esett erre a választás,hogy legyen mivel "dicsekedni" :-(

Mondjátok ekkora nagy bűn,hogy drágább babakocsit vettem? :-(


2010. ápr. 27. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Melyik kérdés miatt jött ez?

Egyébként ha neked telt olyanra akkor miért ne?

2010. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Most épp ez,de nem ez az első,eddig bírtam :-( Szomorú vagyok....és rosszul érzem magam,mert én nyitott vagyok mindenki felé,és soha nem nézek le senkit,mert több,vagy kevesebb van neki,mint nekem!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. ápr. 27. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Nem kell zavarban érezned magad!Ezek az emberek irigyek,hogy ők nem választhatnak olyan kocsit ami tetszik is nekik!:)Legalábbis én így gondolom!:)Én is drágát fogok venni,mert nekem az tetszik!:)Nekem is mindenki mondja,hogy minek olyan drága kocsi,de én nem foglalkozok velük!Nekem az kell,mert az tetszik!:)Nem kérek pénzt rá senkitől!:)Szóval ne is foglalkozz az ilyen emberekkel!:):):)31 hetes kismama
2010. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ne szomorkodj már ilyen miatt:) Senki nem bántás céljából tesz ki szerintem ilyen kérdést, ne butáskodj! Örülj neki, hogy te megteheted, hogy drágábbat vegyél. Én is szívesem vettem volna drágábbat, de most nem tehettem 20- ért rendeltem tesz-veszről, a célnak megfelel szuper kocsi, bár elég nagy, de azért jó. Szívesebben vettem volna újat de most ez jutott nem baj. Így is jó. Nehogy már rosszul érezd magad, mert te megteheted:) Ez csak jó, én nem gondolom rólad, hogy ez dicsekedés lenne vagy ilyesmi. Ne hangolódj le ilyen miatt:) 31 hetes kismami
2010. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Ne érezd magad rosszul emiatt, nincs okod rá. Az ember xarul érzi magát, ha nincs sok pénze és próbálja ezt enyhíteni. Sokkal könnyebb a nálam gazadagabbakról azt hinni, hogy h.lye, mint elfogadni az anyagi korlátaimat.

Légy megértőbb :)

(én magam középkategóriás babakocsit vettem)

2010. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyosak vagytok! Máris egy kicsit jobb a kedvem...
2010. ápr. 27. 19:34
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Pont ugyanígy érzem magam, mint te. Főleg amikor sétálok a babámmal.

Sok anyukának olcsóbb kategóriás babakocsija van (nem lenézés, ne értsétek félre), és amikor mi lemegyünk, akkor olyan kirekesztettnek érzem magam, olyan különcnek.

Pedig nem vagyunk gazdagok, csak számoltam az elején, hogy mire mindent darabot összeadunk (téli+autós ülés+ sport kocsi) ugyanott vagyunk, mintha most egybe megvettem volna ezt.

2010. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!


Sajnos az irígy emberek mindig,mindenhol,minden témában felbukkannak.

A babakocsira visszatérve,mi 97ezerért vettük,de semmi nem kell hozzá. Néztünk többfélét,de egyikhez autós-hordozó kellett volna,másikhoz pelusozós táska,harmadikhoz esővédő,negyedikhez mindezek együtt...és még sorolhatnám.Ehhez a tipushoz pedig minden széria felszerelés volt:-) Azonkívül 2 éven belül szeretnénk másik babát is,így neki is jó lesz majd:-)


Ne bánkódj a rosszindúlatú embereken!Nem cipelheti mindenki a mások keresztjét is.....


Üdv! 37 hetes km

2010. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem akkor se kellene kérkdeni a babakocsi árával,mert sok kismamának csak használt kocsira telik,és emiatt ők érzik magukat rosszul.
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
jav.:kérkedni
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!