Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell zavarba éreznem...

Miért kell zavarba éreznem magam, mert én drága babakocsit vettem?

Figyelt kérdés

Rengeteg babakocsit megnéztünk,sok szempont volt,aminek meg kellett felelnie..(könnyű legyen,beférjen a kocsiba stb. ...nem sorolom) Kezdem kínosan érezni magam az itt feltett kérdések miatt! Senkitől nem kértem rávalót,így nem tudom miért kell ezen problémázni...nem azért esett erre a választás,hogy legyen mivel "dicsekedni" :-(

Mondjátok ekkora nagy bűn,hogy drágább babakocsit vettem? :-(


2010. ápr. 27. 19:08
1 2 3
 21/22 Lolol ***** válasza:
46%
Szia!Én kétszázezerért vettem babakocsit.És egész nyugodtan kijelentem,hogy én legalább megtehetem.Ne halgass senkire kedves kérdező,nyugodtan jelentsd ki hogy mennyi volt a babakocsi.Akinek van mit a tejbe aprítani,az miért ne venne olyat amilyet akar?Nem kell másokal foglalkozni,mindenki szerezze be úgy magának ahogy tudja.
2010. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
:)Nem kell!!Én is megvenném ha megtehetném. :) Választék szerencsére nagy így mi is megtaláltuk álmaink babakocsiját,középkategóriás árfekvésben! :) Mindenki így van ezzel!
2010. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!