Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahangon más babájának...

4D ultrahangon más babájának is volt nyitva a szája?

Figyelt kérdés
Most figyeltem fel rá itthon hogy elég sokat nyitva volt a szája, és nyitogatta is közben :)
2014. márc. 23. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a hét elején voltunk és nyitogatta a száját, sőt, későn is voltunk és láttuk ahogy ásítozik. Nem is keveset és ráadásul akkorákat :D


26 hkm

2014. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, amikor meg én elkezdtem valamin hangosan nevetni ö is nevetett :)
2014. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mi kétszer is voltunk 4D-én mert valami fantasztikus élmény volt! Az első 22hetesen volt, ott itta a magzatvizet és buborékokat fújt :) A második alkalom 32hetesen volt nagyon belefúrta magát a méhlepénybe, de csak sikerült meglesnünk őt pont egy olyan képet sikerült csinálnia a nőnek ahol kinyújtotta a nyelvét ránk :)

Meg is kérdezték, hogy kitehetik-e a képet a rendelőbe :)

2014. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Én csak azon csodálkoztam, hogy nekünk van egy két videó (10-20 mp-esek) ahol végig nyitva van a szája szinte, és hogy ez mégis hogy lehet ha vízben van :))
2014. márc. 23. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges:)

A baba egyébként is nyeli a magzatvizet.

2014. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!