Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt/van itt olyan, akinek a...

Volt/van itt olyan, akinek a 12hetes ultrahangon találtak valami rendellenességet a babánál?

Figyelt kérdés
Megtartottad vagy elvetetted?
2014. márc. 11. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a kisfiamnál szív rendellenességet találtak, megtartottam. Gond van kérdező?
2014. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még nem tudom gond van e, de annyi mindent olvastam hogy a gyógyszerek szedése terhesség alatt rendellenességet okoz a babánál.

Fájdalomcsillapítókat szedtem, de nem tudtam hogy várandós vagyok.

2014. márc. 11. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz gond. Az elején még nem egy az anya és a magzat vérköre. Mikor mész uh-ra?
2014. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3hét múlva kell mennem,de már előre félek.
2014. márc. 11. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Ne félj, nem lesz gond. Milyen gyógyszereket szedtél?

Nemtudom nézed-e a szulejmánt, de a meryem erős nyugtatókat szedett, és egészséges lett a pici. Bízz a picidben :)

2014. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- Nagyon csúnyán eláztam terhességem elején..mivel nem tudtam még hogy várandós vagyok.(igen..alkohol)

- Végig terhesség alatt szedhettem algopirint, mivel elég fejfájós vagyok, és ezt a dokim is tudta.


Ezekből kifolyólag most oltári beteg gyerekemnek kéne lenni..de 3 év alatt 1 kezemen megtudom számolni, hogy egyáltalán mikor volt náthás..nem beteges, és semmi rendellenessége nincs.És remélem nem is lesz!!!!

2014. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Advil,Algopyrin,cataflam.

Szoktam nézni a szulejmant,de nem tudtam,hogy Meryem nyugtatókat szedett.

Köszi a biztatást!

Remélem,hogy tényleg rendben lesz minden.

2014. márc. 11. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy rendben lesz minden :) Ha megnyugtat, én 18 hetesen voltam genetikai ultrahangon, 21 hetesen ügyeleten vérzés miatt és legközelebb 2 hete voltam.. (Kiköltöztem Németországba, volt egy kis kavarodás) Én bíztam benne, hogy minden rendben van vele, holott sokat görcsöltem, meg ilyenek. Épp a kinti háziorvos mesélte,hogy ő terhessége alatt 2x volt orvosnál, mert ellenezték, azt mondták, hogy beteg lesz a gyereke, ő pedig érezte, hog egészséges, és semmi baj nem lesz, ezért nem ment orvoshoz, mert csak idegelték. Egészséges lett a fia :) Persze ez nem követendő példa, hogy ne járjon az anyuka orvoshoz, csak gondoltam elmesélem :)

30 hkm :)

2014. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Baba és mama vérköre később sem lesz egy hála Istennek, akkor nagyon nagy gáz lenne. :)


Ha a 6-7. hét előtt szedted, akkor még nem volt lepény, ezt figyelembe véve az ilyen jellegű teratogén hatások nem érvényesülhettek. Ezek közül az egyetlen igazán ellejavallt a cataflam, de az is inkább a 8. héttől. Nem ártottál, nyugalom.

2014. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!