Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen babakocsit vesz/vett...

Ki milyen babakocsit vesz/vett a babájának?

Figyelt kérdés
Hány hetesen vettétek/veszitek meg?
2014. ápr. 13. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adbor Arte babakocsink volt, multifunkcionális, de nem ajánlom, pláne, ha azt kocsi csomagtartójába kell szuszakolni, nálunk nem fért be, csak he levettük a kerekeit. A mózes vagy sport rész pedig ment a hátsó ülésre. 34 hetes voltam, amikor megvettük.
2014. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37. hétben vettük meg és bebe confortot.
2014. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobra, 30 hetesen vettük
2014. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 gyerekhez volt több is, amit legjobban szerettem az a klasszikus vázas Inglesina (kertvárosi részen lakunk), de autóba ki-be pakolni nem érte meg ezt sem, ha autóval mentünk valahová akkor hordozókendőt vittem, vagy az autós hordozót beraktam a bevásárlókocsiba.
2014. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi ilyen babakocsit vettünk 22 hetesen mert akciós volt a boltban : [link]
2014. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk most a harmadik kocsink van.5 hos volt mire megtalàltuk az igazit,az elsöt kb 30 hetesen vettük.Az egy jogger volt,mozessel.Nagyon jo volt,könnyü volt tolni stb.Csak a mano olyan nagy volt,hogy nem fèrt el a mozesben.Simàn meg nem lehetett mèg beletenni.Igy eladtuk.Utàna vettunk egy lolipop babakocsit,amia manónak jó volt,bàr lehetett volna nagyobb is belül,nem lehetett àlitani a tolókart,görnyedve toltam ès folyton a kerekekbe rugtam.Kènyelmetlen volt nekem.Az is eladtuk,ès megtalàltul a top rider 970babakocsit.Nagyon szupi.Kènyelmes mindenkinek.Imàdom.Ez hàtul nagy felfujható kerekü,elöl kèt kisebb bolygókerèk van.Levehetõ a karfa,igy könnyü berakni a babàt.SZèles belül,kènyelmesen elfèr benne.Àllitható a tolókar,ami nekem apànak is jó.Nagy rekesze van alul,amibe simàn lehet pakolni ha fekvöre van àllitva akkor is.Szemböl ès hàtulrôl is fel lehet tenni a sportrèszt.A sportèsze kagyló forma de semmi hàtràny nincs belöle.Mózest is lehet venni hozzà.(Bàr az nekünk nem kellett màr)Ès van hozzà,làbzsàk,esövèdö,szumyoghàlôès pelenkàzótàska.Könnyü tolni,irànyitani .Összecsukva nem olyan pici,de elfèr a kocsiba.Màr lehet nem lehet pont ilyet kapni,de ne kapkodd el. :)
2014. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bocsi,top rider sr9800 a màrkàja. Ha beirod kidobja,kèk szinü.Nem tudom lehet-e mèg újan kapni. Elözö voltam.
2014. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ABC design 3tec, még várjuk az akciót. 8 hetes vagyok
2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ABC Design Cobra

valamikor félidőben vettük meg

2014. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Quinnyt. 20 hetesen.
2014. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!