Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én alig várom a terhesség...

Én alig várom a terhesség nehézségeit (első babánk lenne), mások mért siránkoznak, hogy ilyen meg olyan rossz a terhesség?

Figyelt kérdés
Velejárója a gyerekvállalásnak a kellemetlenség. Aki vállalja a terhességet viselje a nehezét is. Ismerőseimtől úgy hallottam addig a legjobb amíg bennt van, utána több a ,,gond,, a babával, és ahogy nől csak szaporodik a ,,baj,,.
2009. dec. 14. 16:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
szerintem is várd ki a harmadik trimeszter végét :))) utána nem fogsz ilyeneket kérdezgetni ! :P Én inkább azt várom már hogy végre a karomba tarthassam!
2009. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Meg nem is vagy terhes es itt adod hogy ilyen meg olyan jo?kivel szorakozol?olyanrol mondj velemenyt ami mar veled megtortent.Pl nekem ez mar a 3ik terhessegem az elso gond nelkul ment a 2.nal cukros lettem augusztustol nyitott mehszajjal kellett volna a korhazba fekudnom es csak decemberbe voltam kiirva otthon volt a 2es fel eves fiam sajat felelosegemre nem mentem be a korhazba se a cukor se a mehszaj miatt mert senki nem tudott volna 5 hot otthon maradni a nagyobbikkal,megszultem 36.hetre amit mar ha hiszed ha nem nagyon vartam es orultem hogy addig kihuztam,44cm ,2504g osan a 2fiam.Es most megis bevallaltam a 3ikat a gyerekeimet imadom,de te meg ezektol nagyon messze vagy.kb lehetsz 1 16 eves csitri es elobb beszelsz mind gondolkodsz.Nagyon felidegesitettel..... azt sem tudod miroll beszelsz csak a szad jar ennekem az utolso napokban hetekben a grammmmokat kellett szamolnom hogy a fiam sulya akkora legyen hogy mar megszulethessen ugy hogy ne koraszulott legyen.
2009. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!