Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én alig várom a terhesség...

Én alig várom a terhesség nehézségeit (első babánk lenne), mások mért siránkoznak, hogy ilyen meg olyan rossz a terhesség?

Figyelt kérdés
Velejárója a gyerekvállalásnak a kellemetlenség. Aki vállalja a terhességet viselje a nehezét is. Ismerőseimtől úgy hallottam addig a legjobb amíg bennt van, utána több a ,,gond,, a babával, és ahogy nől csak szaporodik a ,,baj,,.
2009. dec. 14. 16:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 40 hetes kismama vagyok (utolsó hozzászóló)
2009. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
11%

Ennyire rossz májúakat!Egyébként ez a túlzott aggódás csak azért van mert bebeszélitek magatoknak!Tisztelet a kivételnek,mint pl.annak aki tényleg elájul és akkor beüti magát stb.!A magas vércukor a toxémia és társai annyira nem vészes,mert lehet kezelni!És ne mondjátok,hogy nem!A nem terhesnek is van ilyen!Túl sokat olvastok és egymást riogatjátok!Nekem is aggódnom kéne mert semmi tünetem nincsen?

Én is alszok rosszul,nekem is keményedik a hasam,néha úgy érzem,hogy szét megy a hasam stb.Csak mindenki szeret nyavalyogni,hogy figyeljenek rájuk valaki és sajnálja őket!

Nem bántani akarok senkit,de tény,hogy ez van!

2009. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%
én még csak az elején vagyok (7. hét). de kb egy hete multak el a rosszulléteim amik tényleg elég komolyak voltak volt olyan hogy fel sem tudtam kelni egész nap de akkor is azt mondtam és most is azt mondom hogy ez egy nagyon szép csodálatos dolog és aki olyan szerencsés hogy megadta neki a sors az igenis türjön mindenféle fájdalmat és kint. mi 6 évet vártunk erre a babára (elsö baba) és hálát adok a Joistennek hogy érezhettem hogy babát várok még akkor is ha borzaszto volt akkor is azt mondom megér minden szenvedést!!!
2009. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%

basszus ezt nem hiszem el!!! Neked fogalmad sincs milyen terhesnek lenni és így szólsz le másokat te pofátlan kis k....!


ILYEN IQ-VAL INKÁBB NE IS SZÜLJÉL MERT CSAK EGGYEL TÖBB DEGENERÁLT GYEREK LENNE A VILÁGON!


Rég láttam már ilyen pofátlan, beképzelt megnyilvánulást itt!

2009. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
az utolsónak!Neked is nagy lehet az IQ-d!
2009. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hogy őszintén válaszolt. Én a férjem unokanővérén háborodtam föl, aki január végére várja a kisfiát, és az a legnagyobb baja, hogy hogy néz ki. Folyton azzal van elfoglalva:jajj már 10kg-ot híztam! Mi meg már több mint 1 éve várjuk, hogy kigömbölyödjek! Na az ilyen nőtől a falra mászok!
2009. dec. 14. 20:10
 27/32 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a sógornőm állandóan nyavajgott, hogy fáj a melle, fáj a háta, hányingere van, nem tud aludni és jól gondoljam meg mire vállalkozom. Hosszú évek eredménytelen orvoshoz járogatás után lettem babás, és sok bajom van. :) Igaz, nem a mellem, nem a hátam és nem a hányinger, sőt, az se zavar, ha nem tudok aludni, mert akkor filmet nézek, hanem inkább olyan, hogy fáj a hasam... vajon mitől fáj, vajon jól van-e a baba. Székrekedésem van, erölködtem, vajon ártottam-e a babának? Fel vagyok fújódva, szélgörcsöm van, vajon érez-e belőle bármit is a baba?

Én itt a fórumon még egy kismamitól nem hallottam, hogy milyen rossz dolog a terhesség, csak azt, hogy itt fáj, ott fáj... és 95%-uk azért kérdi, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a babával minden rendben van és ezek a tünetek ugye csak nekik okoznak kellemetlenségeket.

Remélem hamarosan megtapasztalod és tudni fogod mik ezek a "rossz" dolgok, és ki miért panaszkodik. Amikor kint van a baba, akor már látod ha valami baja van, pocin belül nem, csak a bizonytaéanság van, hogy mi történik odabent. És ez igenis rossz.

2009. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
47%
kedves 19.44-es ezt kinek szántad?
2009. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Minden nézőpont kérdése.

Nekem viszonylag sima terhességem volt, "csak" 5 évet vártunk rá, végül lombik lett, aztán feküdni kellett 5 hónapig, az utolsó 4-5 hétben vizesedtem, a vérnyomásom meg folyton ugrált.

Mégis fülig ért a szám a rosszullétektől, mert 1000 évet vártam rá. És a szülés után rögtön kértem a következő babát.

De én így is álltam hozzá. Nem vagyunk egyformák, bár azt én is aláírom, hogy a környezetemben sok kismama nagyon szereti sajnáltatni magát.

Nagy különbség van viszont a panaszkodás és a siránkozás között, utóbbit (főleg az alakja miatt) én sem bírom, mert hát mégiscsak akarta a gyereket, mire számított, hogy nádszál karcsú marad?

6 hós kislány anyukája

2009. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
52%
Szia,nagyon szerettem terhes lenni és nem vagyok panaszkodós típus,de mindkét gyermekemnél végig hánytam az első kb. négy hónapot.Kórház,infúzió.174 cm magas vagyok és a 17. héten 52 kg voltam.A vérképem borzalmas volt,alig bírtam lábra állni.Nem maradt meg bennem a kaja,sokszor még a teát is kihánytam.Tervezett és szeretettel várt gyermekek voltak.Remélem azért nem ítélsz el,mert egyszer azt mondtam,hogy ha még pár napot ki kell bírnom, akkor meghalok.Mert akkor így éreztem.Természetesen a terhesség közepére már klassz volt minden.
2009. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!