Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetes kismamik, van...

4-5-6 hetes kismamik, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek beszélgetni, akkor gyertek ide. Megoszthatjuk egymással a babavárásunkat. :) Mikor teszteltetek pozitívat? Mikor mentek orvoshoz? Hányadik babátokat várjátok? Valami rosszullét, stb?
2014. jan. 14. 13:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 3/8-as vagyok.. 6kor végeztem a dokinál... Csak 5 órát kellett várnom hogy sorra keruljek :)) meg nagyon pici a kisbabám, és egy hét múlva vissza kell mennem, hogy lássa doki hogy alakul, mert sajnos dec közepén elég erős antibiotikumot szedtem, nem lehet tudni, hogy van e valamilyen baj.. :(
2014. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A holnapi szurkolásomat kérem péntekre átrakni, az orvosom szólt, hogy műt, és legyen péntek reggel(addig majd valahogy nem őrülök meg). 8-)))


Gratulálok szivsza!


3-8: Sajnálom, szorítunk nektek!!! Nem lesz semmi baj!!!

ha dec. közepén szedted, akkor lehet, hogy még a fogantatás előtt, nem?! Meg aztán pár napig még "vándorol" aztán kezd csak beágyazódni... 8-)))

Áááá... Biztos minden rendben van vele!

Eszti

2014. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nekem meg volt a vérvétel, nálatok mi volt a nőgyógyásznál? :)
2014. jan. 16. 09:44
 24/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :) 3/8 vagyok:))

Hát ha utolsó mensim nézzük akkor 6hetes lennék, de szerintem 4hetes körül lehetek.. Elég rendszertelen volt a mensim, szoval most így ezzel nyugtatom magam.. Mert akkor az antibiotikum sincs annyira képben :)

Egyébként szerintetek az normális, hogy egyáltalán nincs etvagyam? Es ha eszek valamit nagy nehezen akkor utána fáj a gyomrom, puffad, ég is picit..??

Majd irjatok mi volt a dokinál :))) remélem mindenkinél minden rendben van! :)

2014. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

szia!

A 11. vagyok. Nekem is alig van étvágyam, de ma reggel leerőltettem a kaját és az ebéd is lement, de nehezen. Nekem gyomorsavam van. Főleg reggel vagyok szarul, de napközben is előjön, meg este és éjjel is. Hát izgulok, mert én meg holnap megyek orvoshoz. Aki még nem volt vagy ezután megy annak is szorítok. :)

2014. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

(Nemtudommár hányas vagyok, első biztos... meg... 8-))) )

Az étvágy dolog szerintem is normális, én is úgy könyörgöm magamba az ebédet, ráadásul rendszeresen kell ennem, mert ir-re szedem még a merckformint, holnap majd megbeszélem a továbbiakat az orvosommal. (Ma helyett holnap megyek)

Nekem a szédülés rosszabb tünet - bár azért ez sem semmi - főleg mikor a pici után kell szaladnom! 8-D

Remélem egyébként mindenki jól van?!

2014. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem nagyon örülök, hogy mindenki szenved valamivel, de hát ez van, a picikért érdemes. Szerintem írjunk nevet a bejegyzéseink után és akkor tudjuk ki kicsoda. vagy csináljunk valahol máshol fórumot. Mit szóltok az ötlethez? Nálam inkább gyengeség van mint étvágytalanság. Amíg a nagobb gyerkőc az oviban alszik, a kicsi itthon, én meg vele együtt a másik szobában. Életemben nem aludtam ennyit mint ennél a terhességemnél. :)Mindenkinek megy a drukk holnapra. Biztos kis picipötty babácskák lesznek az uh-n. :)Én nem tudom eldönteni mi legyen, válasszam a régi dokimat, akinél órákat kell várni, vagy menjek más rendelésre. Egy gyerekkel még meg lehett valahogy oldani a várakozást, de már kettővel esélytelen. Nem tudom mi legyen. :( Jó doki, de mindenki őt akarja, ezért rengeteget kell várni, min. 2-3 órát, mivel sztk-s rendelés. Szerintetek?
2014. jan. 16. 20:48
 28/33 szivsza válasza:
Sziasztok! Hát tegnap megvolt a nulladik UH! Minden rendben van eddig.A helyán van,nagy volt a boldogság.Kaptam magnerotot mert borzalmas nagy görcseim vannak de azt mondja ez normális.Vérés nincs hála az égnek,de néha majd meg pusztulok.Remélem ettől enyhül.Amúgy más tünetem nincs,de ez épp elég. :) :) 3 hét múlva kell mennem vérvételre.5 hetes most.volt már aki ennyire keményen görcsölt???? Mindenkinek szép napot!
2014. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Jól hangzik a fórum gondolat, de akár itt is maradhatunk.

Én vagyok Eszti, a 9 hós fiammal.

Tegnap voltam uh-on.

Hát olyan 5 hetesnek tippeltek, de jövőhéten vissza kell menni több okból is:

- még nem volt szívhang

- a petezsák mellett volt valami, ami vagy haematoma (vagy csak én értettem annak, mert előzővel is volt, és beparáztam)

- de ami valószínűbb a másik embrio éppen felszívódásban van.

Minden esetre Duphaston + pihenés (háháh... mert az olyan egyszerű)

és várni kell jövő hétig.

Felkértem az orvosomat, aki már hivatalosan is az orvosom, nála született a fiam, ügyeletben, vele nem volt orvosom. Most nyugodtabb vagyok így.

Egyébként a tüneteim csak erősebbek a gyógyszer óta, de ne értsetek félre, én örülök neki!!!! Sokkal jobb émelyegni, széedelegni mint a fiammal, hogy elmúltak a tüneteim és véreztem 2 naponta. 8-(


Veletek mi a helyzet?


Eszti


U.i.: Egyébként én tudok egy fórumot amiben benne vagyok ha úgy döntene a tisztelt plebsz, hogy szeretne csatlakozni. Mindenki ennyi idős babás.

2014. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gratulálok a babákhoz, biztosan minden rendben lesz a következő uh-n. Eszti mi a fórum címe, akkor menjünk oda ha már létezik ilyen. :)
2014. jan. 18. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!