Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetes kismamik, van...

4-5-6 hetes kismamik, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek beszélgetni, akkor gyertek ide. Megoszthatjuk egymással a babavárásunkat. :) Mikor teszteltetek pozitívat? Mikor mentek orvoshoz? Hányadik babátokat várjátok? Valami rosszullét, stb?
2014. jan. 14. 13:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van kedvem! 8-) 2. baba lesz, már 1 hete + -t teszteltem. Elvileg csütörtökön megyek orvoshoz...

Kedves kérdező? Veled mi a helyzet?

2014. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nálunk 3. baba lesz. :) Én már voltam dokinál, akkor látott egy cisztát és egy üres petezsákot. 4-5 hetesnek tippelt. Elküldött vérvételre, amire csütörtökön megyek, majd dokihoz jövőhét szerda felé. Akkor leszek kb. 6 hetes pár napos. Remélem akkor már babácska is látszódni fog, és a ciszta pedig kisebb lesz.
2014. jan. 14. 13:54
 3/33 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én tegnap délután teszteltem erős pozitívat, holnap megyek orvoshoz. Tüneteim nem nagyon vannak még.. Néha mensi szerű görcseim vannak, és a cicim erzekeny.. Első baba :)
2014. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, hány napja késik, hogy már holnap dokihoz mész? Nekem is alig látszódott valami, kicsit mérges is volt rám az orvos, hogy minek mentem ilyen korán. De hát fájt a hasam folyamatosan, de az a cisztától lehet. Gratulálok amúgy az első babácskához. :)
2014. jan. 14. 14:07
 5/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mikor voltál dokinál? Úgy értem, ha véletlen tudod, hány nappal a fogantatás után, vagy... valami közelítő időpontot...

Nekem dec. 10-től számolják a ciklusomat, (igazából okt 16-án volt meg utoljára...)mert biztos, hogy 23-án fogant.

Viszont mennem kell hamar, mert elsővel véreztem, és valószínű most egyből gyógyszert kapok...

No lényeg: Az érdekelne, hogy kb hány napos(hetes) lehetett a terhesség mikor még nem volt embrio, szívhang.

Köszönöm!

2014. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én pontosan 5 hetesnek számoltam magamat akkor. Utolsó menzim Dec 6-án volt.
2014. jan. 14. 14:24
 7/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem dec. 8-án volt az ut. mensi. Jan 4-re vártam a következőt.

Érdekesen éreztem magam dec. ut. napjaiban, és 2-án csütörtökön elkezdett fájni a mellem, de oldalt, amolyan izomlázérzés volt. Ezért vettem tesztet du-án, és lám du megisnéztem, és pos. lett erösen.

Másnap reggel is.

Naptár szerint 5 hetes vagyok.

Mi nem terveztünk babát, van 2 gyermekünk. De ha minden ok , nagyon örülünk neki.

Én csütörtökön megyek orvoshoz.

Volt már egy méhenkívüli, és szerenék megnyugodni.

Én összevisszaérzem magam, de többnyire az émelygést érzem leginkább, meg talán álmossabb vagyok, vagy csak lustibb :-)

"D"

2014. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11 napja kesett mikor a tesztet csináltam.. Azért ilyen későn, mert nem volt tervezve, és nem is gondoltam volna, azt hittem megjön (görcsök miatt).. Plusz nekem a cicifajas is megszokott volt mensi előtt. Szóval jól megijedtem!! Dokihoz meg azért megyek ilyen hamar, mert tudni szeretném, hogy mi van :)))
2014. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok, remélem mihamarbb lesz szív dobogása is a babáinknak. :) Úgy látom akkor a csütörtök többeknek orvosos nap lesz. :)
2014. jan. 14. 14:32
 10/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!

Te hogy érzed magad?

2 gyermeked van? Mennyi idösek?

Nekünk 5, ill. 1.5 é.

"D"

2014. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!