Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetes kismamik, van...

4-5-6 hetes kismamik, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek beszélgetni, akkor gyertek ide. Megoszthatjuk egymással a babavárásunkat. :) Mikor teszteltetek pozitívat? Mikor mentek orvoshoz? Hányadik babátokat várjátok? Valami rosszullét, stb?
2014. jan. 14. 13:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is dec. 8.-án volt az utolsó menzesz, 5.-én kellett volna megjönnie, 6.-án csináltam egy halvány pozitívat, majd következő nap egy erősebbet is. most pénteken, 17-én kell orvoshoz mennem, remélem minden rendben lesz... :)

2 hete hányingerem van, fájnak a melleim.

Ja és a 3. babám lesz.

2014. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan vagyunk akinek nem első gyerkőc lesz. Az én kisfiam 3,5 éves lesz a kicsi lány pedig 15 hónapos. :)
2014. jan. 14. 16:34
 13/33 anonim ***** válasza:
a 11.-ik vagyok, nekem a nagylányom 8 éves a kisebb 6 éves. :)
2014. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Első, és ötödik vagyok:

Honnan valósiak vagytok?

Mi Szegedről. (9 hós fiú.)

Szerintetek csütörtökön hallható lesz már szívhang?

Én most nagyon "félszben" vagyok, mert egyrészt még kicsi a fiam, és bennem van, hogy remélem minden rendben lesz, mert vele az első harmadot majdnem végig kellett feküdnöm, mert véreztem, és mi van ha most is... Sőt! Mi van ha be kéne feküdnöm?!

Tudom, nem vagyok normális, de ha már így összegyűltünk, tudnátok valami biztatót mondani?

Köszönöm: Eszti

2014. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Eszti, fel a fejjel, minden terhesség más, a szervezeted már tudja hogy mi történik, úgyhogy már edzettebb. Szerintem ne aggódj inkább pihenj amikor csak a gyerkőcöd hagyja. A kicsi korkülömbség nem rossz, Anyának picit nehezebb, de a gyerekeknek a legjobb. Jobban fognak tudni egymással játszani. Az Anyák meg mindent túl élnek. ;)
2014. jan. 15. 09:09
 16/33 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hát igyekszek. Szerintem holnap már nyugodtabb leszek, mikor megjártam az orvost.

Ti hogy vagytok ma?

3-as 8-as, majd megírod mit mondott az orvos?

Eszti

2014. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Holnap szurkolok nektek, hogy mindenkinek jó dolgokat mondjon az orvos. Nekem a tegnapi napom nagyon gáz volt, úgy fájt a hasam és a derekam, hogy majd le szakadt. Mint amikor pillanatokon belül megjön, de úgy rendesen. Semmi sem segített. Se a pihenés, se a maszírozás, semm. :( Nem tudom mi lehet most, mert eddigi terhességeimnél semmi bajom nem volt. Nekem holnap vérvétel, jövőhéten doki.
2014. jan. 15. 09:57
 18/33 szivsza válasza:

Sziasztok Mindenki! Dec 12.-én volt utolsó menzesz.Nem sejtettem,hogy baba lesz,amúgy van egy 6 éves kiscsajom :)

Már január első hetébe érzetem a tüneteket,de nagyon enyhén és görcsöltem is,úgyhogy felismertem itt valami van :) A teszt azonnal 2 csíkos lett,a férjem nagyon örült és a kislányunk is.Pénteken megyek először dokihoz,nagyon izgulunk,hogy minden rendben legyen vele. :)

2014. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Szivsza gratulálok neked is a pozitív teszthez. Szorítunk neked is pénteken. :)
2014. jan. 15. 16:07
 20/33 szivsza válasza:
Köszönöm :) :) Majd írom mi volt!
2014. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!