Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismamik lenne kedvete...

5 hetes kismamik lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Hanyadik babátokat várjátok?
2013. dec. 10. 13:11
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Szia. Jól vagyok, jövő pénteken megyek első UH-ra, izgulok kicsit. Első babámat várom. 5 hetes kismama
2013. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Szia!Mi a második babánkat várjuk,a jövőhéten készülök dokihoz megenni hátha lát már szívhangot is.Biztos a mi biztos alapon Ultrogestant szedek.Én néha émelygek és néha nagyon fáradtnak érzem magam.Ugyan olyan eddig minden mint a lányomnál volt....:))

Mióta próbálkoztok?Gondolom nagy most az izgalom!Mikor volt meg az utolsó menstruációd?

2013. dec. 10. 14:36
 3/34 anonim ***** válasza:
sziasztok! én ugyan 8 hetes vagyok, de azért bekapcsolódnék :)
2013. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Pár hét ide vagy oda...nem számít!:)Te hogy vagy?Hanyadik babát várjátok?
2013. dec. 10. 15:36
 5/34 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Igen, izgulunk, és óvatosbbak vagyunk, mert két angyalkánk fent van a mennyben. :-(

Elég régóta próbálkoztunk. November 7-én volt.

És neked könnyen összejött első babád? Második is? Utolsó mensid? Mennyi idős a kislányod?

2013. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Kislányom most 17 hónapos,Ő a hetedik hónapban fogant.A kis tesó pedig az elsőben!:)))Ha minden igaz 2 év lesz közöttük!Nekem utoljára November 5.-én volt meg utoljára.Nem sok különbség van közöttünk.:)


Kedves második,remélem és kívánom hogy probléma mentes terhességed legyen,természetesen mindannyiunknak ezt kívánom!!!!!!!!!!!

2013. dec. 10. 16:09
 7/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az első válaszolónak szólt!
2013. dec. 10. 16:56
 8/34 Nitókrisz ***** válasza:
En ha minden igaz 4 es fel hetes vagyok, november 9 volt az utolso mensim es mult szombaton nem jott, azota csinaltam ket tesztet, mind a ketto halvany csikos. Nem tudom ez alapjan bekapcsolodhatok-e hozzatok :) meg nem merem biztosra venni. A masodik baba lenne, mar van egy harom ev ket honapos kisfiam. Erika vagyok :)
2013. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:

Köszönöm szépen! Akkor hárman vagyunk, akik 5 hetesek! :-)

De jó! Még mindig nincsenek tüneteim. Remélem, ez még normális... Bár szeretném megtapasztalni :-p

2013. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Eddig szurkalast, huzodast ereztem, mostanra alig. Mas tunetem nincsen. Ez így normális? Kellene valamit éreznem? Semmi mellfeszülés, fáradtság, álmosság, émelygés...
2013. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!