Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismamik hogy vagytok...

21 hetes kismamik hogy vagytok? Nem visel meg titeket ez az idő?

Figyelt kérdés
én 2-3 napja olyan fáradékony vagyok és egyre hisztisebb, most meg olyan nehéznek is érzem a pocimat mintha húzna lefele mikor állok,meg néha nyilallgat bele bár az máskor is szokott lenni csak most fentebb nyilallik... tegnap enyhén görcsölgettem is nem tudom hogy most a fáradékonyság miatt érzem magam ennyire "ramatyul" vagy most az idő tesz rá de még a fejem is fáj ettől az időtől. Egyébként a picur vígan mocorog :)
2013. dec. 9. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én pont ma vagyok 21hetes.Hát annyi a bajom hogy majd szét robban a fejem úgy fáj.Na meg a fáradékonyság.
2013. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4.-én voltam 21 hetes...mostanában nekem is a fejem fájt.

Ahhoz képest egész jól vagyok. Első terhességemmel ilyenkor már a vécé felett hajoltam :D

holnap megyek dokihoz...

2013. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!