Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismamik lenne kedvete...

5 hetes kismamik lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Hanyadik babátokat várjátok?
2013. dec. 10. 13:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem nov. 8-án volt meg utoljára. Péntekre nem vártam, szombati (és azutáni tesztem is) pozitív.

Második babát szeretnénk, van 1 26 hós fiam.

Nekem is volt több vetélésem- vagy hogy nevezzem, beágyazódás körül/után leváltak, pm alulműködés miatt.


Nem sok tünetem van, esténként fájdogál a hasam, néha szédülök.

2013. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! Nekem november 4.-én volt meg utoljára :) Én is jövő héten készülök orvoshoz menni akkor leszek 6 hetes és remélem lesz már szívhang is :) Első baba lesz nagyon várjuk már :) Kicsi félelem is van bennem.Tüneteim csak annyi hogy a melleim fájnak meg vannak duzzadva,nehezen viselem néha a melltartót.A mell bimbóim néha olyanok mint ha tűzbe tettem volna nagyon égnek! Amúgy más tünet még nincs!!Kívánom hogy mindenkinél a legszebben alakuljon!!Szép napot!!A.
2013. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
(én vagyok a 8 hetes, Eszti) nekem 5 hetesen még nem volt semmi, nagyon belázasodtam, és amiatt csináltunk tesztet, hogy szedhetek e lázcsillapítót. Így tudtuk meg egyáltalán hogy pozitív. Ez volt az 5. hét elején. Az 5. hét végén kezdődött a mellfeszülés és csomó ételt elkezdtem nem kívánni. a 6. héten szinte már csak a kenyeret bírtam megenni (nem hánytam viszont azóta is ég a gyomrom) most azért már mást is eszek. Egyébként első babó. Majd írjátok meg, miket írnak a lelet papírra az első UH-n hogy összehasonlíthassuk)
2013. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

De jó hogy ilyen sokan összegyűltünk!!!Amikor pozitív lett a tesztem nagyon fájtak a melleim,most már nem annyira.Nagyon fáradékony vagyok és néha émelygek.:)

Ki hol lakik?

2013. dec. 11. 15:12
 15/34 anonim ***** válasza:
Én Vác környékén lakom. Nekem a mellfeszülés az 5. héten folyamatos volt. Mostanra már csak esténként durran be. Fáradékonyság nem jellemzőbb mint általában. Kicsit zihálok ha lépcsőzni kell.
2013. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

Első válaszoló, Victoria és bpi vagyok :-)

Mellbimbóim égtek ezen a héten, nem sokáig. Mostanában nem vagyok annyira éhes, mint előtte. Ezek a tünetek? Engem zavar, hogy nem érzek semmit... :-D

2013. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Én Szombathelyi vagyok!!:) A.
2013. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Én debreceni vagyok!Már alig várom a jövőhetet.
2013. dec. 12. 08:54
 19/34 anonim ***** válasza:

Ma voltam először a védőnőnél :) megmért, 4 kg-ot híztam a 8 hét alatt (állítólag 12 kg a normális) A vérnyomásom is megmérte, azt mondta a 135/80-ra, hogy kicsit magas. Ha hosszútávon így marad, lehet hogy adnak rá gyógyszert.

kiállította a terhes kis könyvet, adott papírt arról, hogy milyen vizsgálatok várnak rám, meg egy két hasznos olvasnivalót. A gyomorégésre háztartási kekszet javasolt, és mondta, hogy ha rosszak a fogaim, már most kezdjek kálciumot szedni, mert terhesen állítólag nem tömnek és nem gyökérkezelnek. Remélem, ezek hasznos infók nektek is (Eszti

2013. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Eszti,a hízás attól is függ mennyi volt a kezdeti súlyod:)A lányommal 11kg híztam,most szeretnék azért ennél kevesebbet,persze nem fogyókúrával hanem megpróbálok inkább többször kevesebbet és egészségesebbet enni.Meglátjuk mennyi lesz a vége.:))Én majd a 12.hét körül megyek a védőnőnkhöz.
2013. dec. 12. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!