Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Még mindig nem...

Kismamák! Még mindig nem oltattok h1n1 ellen? Térjünk már észhez végre!

Figyelt kérdés
Ne a h.lye politikára hallgassunk,mert már 4-en válságos állapotban fekszenek!Ébresztő!!!!
2009. nov. 30. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak,nem vagyok nagy marha...Esetleg mindenki magából indul ki...?És nem vagyok sem politikus,sem patikus,csak egy pedagógus,akinek van egy 14 hós babája...és be vagyunk oltva.
2009. dec. 2. 11:24
 52/61 anonim ***** válasza:
66%
Akkor te már könnyen beszélsz! Te sem terhesen oltattál... Nem a te gyerekedet veszélyezteti az oltás...
2009. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
64%
És a tanítványaiddal is ilyen stílusban beszélsz? Nem irígylem őket!
2009. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
46%
Az oltás senki gyerekét nem veszélyezteti!!Ha nem vennétek észre a szövődmény veszélyeztet mindenkit?Ha te elkapod a vírust és benned lesz az nem veszélyezteti a gyereked?Akkor duplán mert ott a vírus és ott lesz a szövődmény!!De gondolom a vírus benneteket oltás elleneseket nem bánt csak bennünket akik elölt vírust kapunk az oltással!Milyen stílusban beszél?Talán kikérheti magának ha lemarházzák??Remélem ha bármelyik tanítványa lemarházza előveszi a rosszabb stílusát!Senki nem marházzon senkit!És te inkább azon legyél felháborodva!!
2009. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem kötelező a tanítványaimnak hozzám járni...jönnek ők maguktól is:P

Szerintem semmi stílustalan nem volt a válaszomban,csak célba találtam a "marházósnál"aki lehet egy koprofág homo sapiens is akár...

2009. dec. 3. 09:16
 56/61 A kérdező kommentje:
Ja,és "marha"(?) vagyok,mert beoltattam a 14 hós lányomat is.Nem hinném,hogy veszélyeztetem a saját gyerekem.
2009. dec. 3. 09:18
 57/61 anonim ***** válasza:

06:38-as nak csak annyit, hogy tévedésben vagy, nem leölt vírust kap az aki beadatja a H1N1-et, hanem a vírust kapja legyengítve.

A sima influenza vírusa van leölve.

Én is úgy tudtam mint te, de ma világosított föl az egyik eü-s ismerősöm, hogy ez nem leölt vírus.


Viszont én nem oltatok, de ezt mindenki döntse el maga.

2009. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
06.38-as vagyok!Ne haragudj de te tévedsz(illetve az eü-s ismerősöd téved) nézz utána mert én ebben biztos vagyok.Nem pletyka szinten tudom és biztos,hogy nem élő a vírus.Tájékoztatást kaphatsz Dr Mészer Zsófia védőoltás tanácsadónál!Adhatok még ez ügyben neveket és telefonszámokat.Én elmentem mindenkihez és tájékozódtam rendesen,különben az "ezt hallottamban" nem hiszek csak a tényekben!Rendelési időt és telefonszámot adhatok privátban!
2009. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig nem oltatok!
2009. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
58%
Nem a komment stílusára gondoltam, hanem a kérdésére ("Térjünk már észhez végre! ... Ébresztő!"). Szerintem mindenki nagyon is észnél van, és mindenki igyekszik a legjobb belátása alapján megvédeni magát és a babáját (ki így, ki úgy, ez mindenkinek a magánügye). Senkinek nincs szüksége ilyen lekezelő, okoskodó, ijesztgető hozzászólásokra! Mindenki nagyon jól tudja, mi a helyzet!
2009. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!