Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Tudom hogy uncsi...

Kismamák! Tudom hogy uncsi már, de akkor most oltattok vagy nem? 22km

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 18:16
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Már nagyon elegem van hogy mindenhonnan ezt hallom,minden ismerősöm ezt hajtja.De akkor most tényleg ilyen súlyos a helyzet vagy csak rémisztgetés?
2009. dec. 7. 18:18
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én most oltattam be magam 33 hetesen, nagyon ajánlom, bár ez mindenkinek a szabad döntése,de már majdnem minden nap van a híradóba, hogy ma is meghalt egy kismama....

Azt mondják, hogy december végére január elejére fog tetőzni a vírus! Amúgy ha te beadatod akkor a babádat is védi minimum fél évig!

Teljesen ellene voltam, de mikor láttam egy riportot Czeizel Endrével akkor az meggyőzött!

Ha meg is kapom a vírus, de túlélhetem.......de te döntöd el!

2009. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Már egy hónapja megkaptam.Egyre több kismami oltat.Neked kell dönteni.Lehet hogy a média rátesz egy kicsit, de bizony baj van.
2009. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Semmi mellékhatása nem volt?úgyértem nem lettél lázas,merthogy az árthat a babának a legjobban.
2009. dec. 7. 18:23
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! A családom minden tagja megkapta, apuka, nagymamák, dédmamák, senkinek nem volt semmi baja, kicsit feszült a karjuk az első pár napban, de nekem még az se!

Amúgy hogy érzed magad? Dolgozol még? Milyen nemű a csöppség?

2009. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd meg az előző tapasztalatokat (sok van), senkinek semmi baja nem volt az oltástól. Köztük nekem sem, 1 hónapja oltattam,most vagyok 20 hetes. És sokkal nyugodtabb vagyok, mint a még vacilláló kismamák. Jól gondold át, én is azt mondom, hogy oltasd be magad, megnyugszol és az a babádnak is jobb lesz.
2009. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom mert méhlepény picit rossz helyen van.Nem járok tömegbe,már sehova nem megyek.De férjem dolgozik.

22. hétben vagyok,kisfiú lesz.

Eddig a médián kívül mindenki azt tanácsolta hogy NE oltassak!

2009. dec. 7. 18:33
 8/26 A kérdező kommentje:
Maga az oltás is lehet káros a babára ami csa a későbbiekben derül ki,nem csak a mellékhatás okozhat bajt.vagy tévedek?
2009. dec. 7. 18:35
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én oltattam 5 napja, nem bírtam tovább. A családomban mindenki oltatott, ők már régebben. Nekem csak 2 napos bőrpír volt az oltás körül, de a 2 hét még nem telt le. A családtagjaim közül senkinek nem volt mellékhatása, pedig van köztük fémallergiás is!
2009. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mellékhatása nem volt, már a legvégén járok a terhességnek.Hosszú távú mellékhatása annyira lehet, mint a sima influenza oltásnak, amivel már évtizedek óta oltanak.Én még nem hallottam ilyenről.Dokik javasolták, elfogadtam, ők okosabbak nálam.
2009. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!