Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Tudom hogy uncsi...

Kismamák! Tudom hogy uncsi már, de akkor most oltattok vagy nem? 22km

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 18:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak tervezem a babát, de én is beoltattam magam és a lányomat 3 hete. Semmi bajunk.
2009. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy rossz helyen van a méhlepény? És tudod már a kisfiad nevét, mi olyan nagy bajba vagyunk vele, kislánynév rögtön volt, de fiú...:)

Amúgy a híradóba azt mondták, hogy minden nőgyógyász azt javasolja, hogy kell! Szerintem oltass, nem bízd az életedet és a kicsid életét a véletlenre!

Amúgy mit csinálsz egész nap otthon, mert én nagyon unatkozok....nem szeretem! :(

2009. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem a nődokim sem javasolta, a gyerekorvos és a védőnő sem, ne oltattam. 28 hetes vagyok. Igaz, egyre jobban parázok , de még mindig jobban félek az oltástól és a nem tesztelt jövőbeni mellékhatásoktól...

Humbuk ez minden oldalról, te meg légy okos...

2009. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én májusban szülök, de biztosan NEM oltatok. Szerencsére itthon vagyok és nem járok közösségbe, boltba is a párom vagy anyumék a járvány idején. Aki megteheti hogy elkerülje a fertőzés valószínűsíthető helyeit, jobban jár, ha nem oltat. Szerintem. Én félek a következményeitől a bébimre nézve, amit előre nem tudhatunk. A lényeg: nem merem! És nem is fogom!
2009. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Hát igen, minden éremnek 2 oldala van! Én azt írtam,,hogy oltasson, bár ha nem a vírus tetőpontján(jan. eleje) születne a kicsim, lehet én is inkább a "karantént" választanám, de akkor is megfertőződhetsz...én már nem tudom miben higgyek, bár a genetikussal készült riport egyértelműen leírta, hogy kell az oltás! Ez győzött meg engem is!
2009. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhes nő nem tud karanténban lenni a szülésig és utána a babát sem tarthatja otthon. Csak a kötelező vizsgálatok a terhesség alatt, utána pedig a kötelező gyermekorvosi vizit elég ahhoz, hogy megdőljön a karantén. + a férjed, anyud... rokonod is hazahozhatja neked a vírust, hiába oltatott. Tégy belátásod szerint, de gondolkodj el azon, hogy tényleg komolyan gondolod e azt, hogy még 18 héten keresztül otthon tudsz maradni(akár lelkileg, akár orvosi vizsgálatok tekintetében) és a férjedet tudod e mindig fertőtleníteni (-:, ha hazaér. Nem kell lepontozni, ez csak egy tény/ elgondolkodtató dolog.
2009. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Én áprilisban szülök,remélem addig elkerül ez a sz.r!

Egész nap neten nézelődök vagy takarítok,meg próbálok minnél többet mozogni...!

Nekünk is úgy volt hogy lány lesz teljesen abba voltam,de aztán kiderült h fiúka,a nevét az apja után kapja,nincs jobb ötlet...

A méhlepényem aul mélyen tapadt,ami azt jelenti hogy a "kijáratnál" van ez szülésnél gáz lehet de még feljebb mehet ahogy nő a méhem.

2009. dec. 7. 19:27
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 38 hetesen oltattam be magam, 5 napja, a nőgyógyászom tanácsára. Semmi mellekhatása nem volt. Pedig ettől féltem a legjobban. (Szerintem a magzatot már csak az élelmiszerekben levő sok vegyi anyag is jobban károsítja, mint egy oltás). De ez a te döntésed, én is nagyon sokat rágódtam rajta, mert korábban ellene voltam. Úgyhogy én megértem mindkét oldalt, azt is aki oltat, azt is, aki nem.

Nemrég néztem ezt a videót, elég megrázó.

[link]


Boldog babavárást és jó egészséget!

2009. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

2 hete oltattam. Senmmi mellékhatása nem volt, csak annyi, hogy most nyugodtabb vagyok.


26.hetes KM

2009. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.én nem is az oltás közvetlen mellékhatása miatt félek,hanem az esetleges későbbiektől amik akár évek múlva jöhetnek elő.
2009. dec. 7. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!