Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Tudom hogy uncsi...

Kismamák! Tudom hogy uncsi már, de akkor most oltattok vagy nem? 22km

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 18:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok és beoltattam magam, semmi bajom nem lett tőle, még csak hőemelkedésem sem volt. Én is azt a videót akartam ajánlani amit a 20.19-es, hát ha valakit még ez sem győz meg akkor már semmi. Mindenki csak az oltás hosszú távú hatásáról beszél, de a vírus hosszútávú hatására senki nem gondol. Már ha lesz még hosszú táv miután megkapta valaki és ne adj isten túl sem éli! De ha túléli is a szövődmények, a gyógyszerek sokkal károsabbak a magzatra mint a védőoltás. NINCS garancia arra hogy nem kapod meg és ha mégis, sokkal rosszabbul jársz!
2009. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igaz.viszont ha meg csak ijesztgetés az egész és azok a kismamik akik nem élték túl már eleve "betegek" voltak mint a többi áldozat,akkor ha vigyáz magára az ember ebben a pár hónapban akkor vszínűleg nem kapja el az influenzát.a védőoltás beadatásával viszont biztosan "magába teszi a vírust"...
2009. dec. 7. 21:44
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elölt vírust...Jaj de minek írogatok, ezt már leírták egy csomó kérdésnél.
2009. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező úgy rémlik te már eldöntötted, hogy nem oltatsz. Ha te vigyázol is, de így is megkaphatod. Ahogy előttem is írták, orvoshoz kell járnod, de gondolom az utcára is ki kell menned, ott is elkaphatod!
2009. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én egyenlőre a "nem oltatok" mellet vagyok,viszont ezt a kérdést is azért írtam ki mert nem tudom mi lenne a jobb.

De abban biztos vagyok hogy minden kismamának nehéz a döntés ebben a dologban.

Szerintem itt arról van szó hogy a két rossz közül kell választani...nincs jó döntés!!!

2009. dec. 8. 18:15
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a 22 hétben vagyok és nekem is kisfiam lesz:D

Én oltattam, kilenc napja. Még itthon vagyok táppénzen mert amíg nem telik le a 14 nap amíg kialakul a védettség addig itthon vagyok. Sajnos tömegközlejedéssel járok dolgozni és a munkahelyemen is sok ember megfordul...

szóval semmi bajom nem lett az oltástól. eleinte méregettem a hőmérsékletem félóránként-elég parázós típus vagyok- és 37.1- nél sosem ment feljebb. Fel is dobtam ide egy kérdést ezzel kapcsolatban a többi kismaminak de mindenki megnyugtatott így már nem parázok annyira. Bár a tömeget igyekszem azért elkerülni, április még messze van.

Jó baba várást! 22 km

2009. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!