Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Még mindig nem...

Kismamák! Még mindig nem oltattok h1n1 ellen? Térjünk már észhez végre!

Figyelt kérdés
Ne a h.lye politikára hallgassunk,mert már 4-en válságos állapotban fekszenek!Ébresztő!!!!
2009. nov. 30. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oltataok. A nőgyógyászom és a védőnő is lebeszélt róla. Koraszülést okoz minden oltás. Nem csak ez. Egyébként többen meghalnak az átlagos influenzában mint most ebben. Csak nagy feneket kerítenek neki.
2009. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
69%
Meghalt a kismama babája sajnos ,és az anya válságos állapotban van.Én már másfél hónapja oltattam,nem ezek hatására.Nem érdekel a média és nem a hírekből tájékozódtam.Infektológus és más orvosok tanácsára döntöttem.39 éves vagyok első baba, nem kockáztatok.Nem kell egymásnak esni, ez az egész ne erről szóljon.Mindenki fogadja el a másik döntését és mindenki maga dolga,hogy mit csinál.Az biztos ,hogy mindannyian a baba érdekében cselekszünk a legjobb tudásunk szerint.Drukkolok a kismamának és remélem ez csak 1 egyedi eset és nem követi több.Mindenkinek boldog babavárást és jó egészséget kívánok attól függetlenül,hogy oltatott vagy nem!
2009. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
50%
Én irigykedve olvasok mindenkit, aki pozitívan tud hozzáállni ehhez az egész dologhoz. 24 hetes vagyok és én se merem beadatni magamnak az oltást, nagyon sokat vacilálok rajta, de még mindig nem merem. Az mind tök jó, hogy szedjük a vitamint, nem járunk közösségbe, stb., de én attól félek, hogy ma még csak 4 kismama került ilyen helyzetbe, de hirtelen majd beindul és egy hét múlva már több 10-en lesznek, aztán több százan és akkor már késő lesz kapkodni, hogy de jó lett volna , ha beadatom. Ti nem féltek ettől? Csak én bonyolítom ennyire túl a dolgot? De a másik oldalról nézem, akkor meg beadatom, azon fogok rettegni, hogy a babának nem ártottam vele és lehet, hogy ennél több megbetegedés nem is nagyon lesz és egyébként se kapnám el. Ez egy annyira nehéz döntés, szörnyű, de le a kalappal azok előtt, akik lazán tudják venni....
2009. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
54%
Hát szerintem egyikünk sem "lazán" döntött.Én ugyanígy vacilláltam mint te és orvosról orvosra jártam,de sajnos nem fogom tudni kikerülni a betegséget mert 26 hetes vagyok és az orvosom nem jön házhoz.Ennél a vírusnál meg nem hiszek a megelőzésben,szóval nálam is volt nagy dilemma és nem egyszerűen lazán jött a döntés.Ez senkinek sem egyszerű!
2009. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
49%
Én nem is azokra gondoltam, hogy lazán veszik, akik beadatták, hanem akik nem adatják be, hanem úgy gondolják, hogy nem kapják el és meg tudják előzni a bajt vitaminokkal. Szeretném én is ezt gondolni, hogy tuti nem kapom el, de sajnos nem tudom. Akik beadatták az oltást szerintem sokkal jobban utánajártak, mint akik úgy döntöttek már az elején, hogy ők aztán nem és kész. Na én őket irigylem.....
2009. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy lesznek több százan a beteg kismamák!!! Még az oviból sem hiányzik nálunk senki! Pedig azt harsogják, h járvány van!
2009. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
64%
Milyen érdekes, hogy bár "mindenki maga dönt", mégis azok lettek lepontozva, akik nem oltatnak...
2009. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés kiírója egy igazi nagy marha.Lehet egy képviselő,netán patikus esetleg egy marhára szánalmasan naiv...
2009. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
0%

Semmi baj a kérdéssel!De az ilyen kemény kommentekkel annál inkább!Ha nincs válaszod csak sértegetés akkor inkább ne kattints rá.Szerintem ezekre a megjegyzésekre(főleg,hogy semmi köze a kérdéshez) nincs szükség!

Bocs az OFF-ért de ezt nem tudtam kihagyni!Egyébként engem is megijesztettek az új hírek és én is oltatok.

2009. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés épp most aktuális!Meghalt a 21 éves kismama és magzata!! 4 nap alatt.Nem volt mellékbetegség!Jó lenne már kicsit komolyan venni ezt az egészet!
2009. dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!