Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Még mindig nem...

Kismamák! Még mindig nem oltattok h1n1 ellen? Térjünk már észhez végre!

Figyelt kérdés
Ne a h.lye politikára hallgassunk,mert már 4-en válságos állapotban fekszenek!Ébresztő!!!!
2009. nov. 30. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
60%
ez tényleg ugy néz ki mint a kampányolás!Én sem oltatok!
2009. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
51%
Nem unod még, hogy ijesztgeted a kismamákat? Múltkor is 80-90%-ban negatív válszt kaptál, azt gondoltad, most másképp lesz? Felnőttek vagyunk, és úgy döntünk, ahogy mi jónak látjuk. A te véleményed csak rád tartozik, minket nem izgat!
2009. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi,de majd én saját magamnak eldöntöm,hogy akarok e oltatni vagy sem!Ha a fejed tetejére állsz,akkor sem oltatom be magam,mert nem akarom!Eddig egyik oltást sem adták be kismamáknak,mert vetélést okozhat,a h1n1 is az,vagy nem?Én nem kérem ,köszönöm,meg különben is mit képzelsz,hogy másokat itt számon kérsz,meg "kampányolsz",te gyártod a vagcinát,vagy mi?A válaszom:NEMMMMM!!!!
2009. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy a kérdés kiírója az Omninvest egyik tulajdonosa???

Szánalmas kampányolás!

2009. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

én sem oltatok.mert inkább megpróbálok megelőzni,mint kísérleti nyúl lenni.amúgy tegnap olvastam egy fórumot,ahol arról volt szó,hogy mivel lehet megelőzni ill.kezelni egy vírusos betegséget.Erre kérdek rá holnap a védőnőmnél ill.majd a dokimnál.itt a gyógyszer tájékozatatója(jobban ajánlják,mint a szurit)

[link]

2009. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 ketteske ***** válasza:
0%
A hülye vírus nélkül is prímán el lehet vetélni, szóval tökmindegy hogy van-e vagy nincs. Nem ezen múlik. Pár kismama most válságos helyzetben van, de ha nincs járvány, akkor is járnak így kismamák. Ha valaki terhes, benne van a pakliban, hogy elvetél...mint én 26 hetesen....
2009. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim válasza:
35%
A kérdés feltevőjét vszínű, hogy nem a rossz szándék vezérelte, úgyhogy ezen megsértődni meglehetősen kicsinyes és nevetséges. Mellesleg tök igaza van....
2009. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "kérdező"!

37 hetes kismama vagyok. A pocakomban egy pici baba növekszik. 1 éves kor alatti gyerekeknek nem lehet beadni az oltást. Akkor egy terhes anyukának, akiben egy magzat fejlődik annak miért szabad???? Az elmúlt években nem volt szabad a kismamákat beoltani. Most miért lehet? Erre senkitől nem kapunk választ.

A testvérem beoltatta magát, mivel még iskolába jár és 2 hét múlva mégis beteg lett. ????? Anyukámmal él, aki nem oltatta be magát és ő nem beteg.

Nekem egy ismerősöm 16 hetesen elkapta és 2 hét múlva már semmi baja nincs neki sem és a babának sem.

Persze ezekkel az esetekkel nem foglalkozik a tv, mert nem érdekes nincs benne semmi szenzáció.

Miből gondolod kedves kérdező, hogy a Te véleményed áll közelebb az igazsághoz és nem azé, aki inkább nem oltat??? És miért próbálod ezt ráerőltetni másokra?


Szerintem mindenki döntse el saját maga ezt a kérdést. És tartsuk már tiszteletben a mások döntését. "Tanácsot" meg akkor adjunk ha kérnek! Ne keltsük már itt a pánikot, anélkül is van mit izgulni egy kismaminak!


Én személy szerint jó egészséget kívánok mindenkinek, azoknak is akik oltatnak/oltattak és azoknak is akik nem! Boldog babavárást és szép egészséges babócákat!

2009. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Szerintem is csak hírverést csináltak az oltás körül.

Van ismerősöm aki anyuka és eü-ben dolgozott, semmi esetre nem oltatja be magát, pont azért mert nem tudni 100%-os an, hogy mi van az oltóanyagban.

A 20 hetes barátnőm sem oltatja be magát, és senki a környezetében.


A másik, nekem Czeizel Endre véleménye volt "érdekes" és egy kicsit kettős.

Az egyik héten erősen kampányol, hogy kismamák NE oltassanak, mert nincs bizonyíték arra, hogy nem árt a magzatnak vagy az anyukának az oltás, rá egy hétre pedig az mellett kampányol, hogy oltassanak a kismamák?

Ugyan már neves genetikus és ő sem tudja mi lenne a legjobb.


Én az mellett vagyok, hogy ne oltassunk, de így van MINDENKINEK SAJÁT JOGA DOLGA, hogy mit csinál...vannak érvek és ellenérvek...



Igazuk van az előttem szólóknak is minden évben halnak meg, az influenza szövődményeinek köszönhetően, csak nem csinálnak körülötte ekkora felhajtást, mint most, nincs tele ezzel az újság, a tv, az internet stb.

2009. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem reklámoz, csak a sok buta közé tartozik aki bedőlt, és azt sem tudja mit adat be magának! 4 kismama? Több ezer van az országban, semmi bajuk!
2009. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!