Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok? 17/L.

Figyelt kérdés
1 ève vagyunk együtt a pàrommal. Ô is 17 éves.. Mèg nem biztos hogy terhes vagyok, 5 napja kèsik. Holnap reggel tesztelek. Szerintem képes lennèk felnevelni egy gyereket. A pàromnak mèg nem mondtam el.
2013. dec. 26. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
6 éve? már 12 évesen jártál a pasiddal az szép....
2013. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem az a lenyeg hanem az h jol vagyunk. ne ezen legye felakadva.
2013. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
nem vagyok fenn akadva de kislányként összejössz egy pasival aki tuti idősebb nálad azért jóval,majd 17 évesen gyereket szülsz neki,aztán leugatod a kérdezőt aki szintén 17 évesen terhes,persze jó,hogy megvagytok,de azért nem egy mindennapos dolog
2013. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
hat nem is az elso eset. de en nem okoskodni akartam csak az o pasija 17 aki meg suliba jar es max csak csaladit kap. csak szuloknel lakhatnak. de csak ha a szulok valaljak.ha nem akkor mehetnek a hid ala. a pasija tuti nem fogja feladni a fiatalsagat.(nekem meg vedekezes mellett jott a kislanyom es barmit megtennek erte) en lemondtam a fiatalsagomrol es nem banom h igy dontottem
2013. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na csináltál tesztet?
2013. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sikerült elmondai megszülted?
2021. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!