Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok? 17/L.

Figyelt kérdés
1 ève vagyunk együtt a pàrommal. Ô is 17 éves.. Mèg nem biztos hogy terhes vagyok, 5 napja kèsik. Holnap reggel tesztelek. Szerintem képes lennèk felnevelni egy gyereket. A pàromnak mèg nem mondtam el.
2013. dec. 26. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen unalmasan telik a téli szünet, kisgyerek? Valami jobb kamu duma kellene, ezzel már tele a padlás...
2013. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem képes lennèk felnevelni egy gyereket"


Mégis hogyan? Miből??

Nem inkább a szüleid lennének képesek felnevelni???

Én a helyedben várnék amíg biztosra nem mész.. Nem nagy öröm a szülőknek megtudni, hogy újra azért kell gürizniük, mert a bab szakadt a nyakukba..

2013. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 intrepid ***** válasza:
31%
Anyu, Apu, - lehet betolták a fiókot, bekaptam a legyet, felcsináltak, most mi legyen?
2013. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi a fizetesetek es hol van a lakasotok (sajat vagy alberlet amit a fizetesetekbol tartotok fenn)?Ja hogy ez nincs?Akkor nem tudtok felnevelni egy gyereket..
2013. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
az a baj h parod is 17 es meg nem dolgozik. nincs mibol. en is 17eves volltam mikor teherbe estem csak annyi kulonbseggel h parom dolgozik alberletbe lakunk es nem a szulok nyakan. most 8 honapos a kislanyom es en 18. nagyon jol elvagyunk. elobb tesztelj es utana gondolkozz h hogy kene megoldani h jo legyen:)))
2013. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Kovász van a cipóba....
2013. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
mekotott a gipsz xD
2013. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
5ös én nem osztanám az észt a helyedben,ugyanolyan béna voltál,hogy 17 éves gyerekként már szültél...
2013. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ja csaj h az en parom dolgozik kemenyen meg nem par honapja vagyunk egyutt hanem 6eve. es anyuek nelkul oldjuk meg. nem kertunk senkitol segitseget.. a sulit folytatom szoval szerintem buszke lehetek arra h mi neveljuk es nem a nagyszulok penzelnek. ennyi
2013. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
elirtam bocsi "csak"
2013. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!