Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a kérdés is borzelmas, de...

Már a kérdés is borzelmas, de mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

nem a szidalmakra és a negativ beszolásokra vagyok kivácsi, teljesen tisztában vagyok azzal h guszutstalan, undorito és felelőtlen döntés volt, s belehalok a tétlaneségbe és h nem mondhatom el senkinek.

5éve élek együtt a párommal, mint minden kapcsolat néha ez is hullámvölgyes. elkövettem egy oriási hibát.megcsaltam 1x. egyetlen egyszer. egy olyan emberrel aki ezer éve ismerek, végülis joban is vagyunk, és régen a kapcsolat elött többször is együtt voltunk. aztán kiderült h babát árok, már kb fél éve probálkoztunk a párommal és hurrá sikerült. öröm boldogság. azonban elborzedva jöttem rá, h akörül voltam együtt a másik ffivel.az uh szerint szeptember 17-20között estem teherbe a magzat nagysága alapján. egyszerűen képtelen vagyok visszaemlékezni h mikor volt pontosan az az együttlét. vagy annak a hétnek a végén hétköznep(csüt,pént tehát 17,18) vagy utánna héten.(21-23közt)de nem tudom, és egy keresztkérdéssel rákérdeztem a férfinél h ő emlékszik e, de sajnos ő sem. természetesen nem mondtam el h mért. ovszerrel nem védekeztünk,de nem belém ment el...a párommal is rendszeres a nemi élet, de nem tudok vissza emlékezni h akkortájt épp h voltunk együtt. szerintetek mennyi az esély h nem a párom az apa? én ugy érzem h nem lehet a másk ffi, márcsak az aktus befejezése miatt sem, de sosem lehet tudni...borzasztó ez, és teljesen megmérgezi azokat a napokat,aminek a legzebbnek kéne lenni. de én tehetek rola t6udom. elmondani nem fogom neki, ez 100%.várom a véleményeket, tapasztalatokat v nem is tudom miket....:(


2009. nov. 25. 18:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a párod az apuka, de valahogy próbáld meg kideríteni mikor volt pontosan az akció. Valami eseményhez nem tudod kötni? vagy pl nem beszéltetek előtte vagy utána telefonon? nézd meg a híváslistádat. Ha már biztosra tudni fogod, hogy a párod az apuka, akkor szerintem se mond el neki. Akkor még lehettek boldogok, így hárman, de ha elmondod ki tudja mi lesz. És ha ő is kételkedni fog az apaságában, akkor az egész kapcsolatotok rámehet, és lehet hogy a kicsi is apuka nélkül marad. Nagyon szorítok neked!!!
2009. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha egy nő két férfival is tart fenn szexuális kapcsolatot, akkor a két férfi spermiumai odabent csatát vívnak a megtermékenyítésért.A biológiai védekező rendszer ugyanis biztosítja egy férfi számára, hogy egy kis ideig csakis az ő spermiumai uralják a terepet. Vannak ugyanis olyan spermiumok, amely a háttérben maradva összekulcsolják a farokrészüket és védőbástyát alkotnak a hüvely falán.

Ezek az ondósejtek azt biztosítják, hogy a nő még napokig nem eshet más férfitól teherbe. Ugyanis ha a védőbástya idegen ondót észlel, akkor megtámadja, és elpusztítja a jövevényeket. Ha ugyanattól a férfitól érkeznek a spermák, akitől a védőbástya is származott, akkor továbbengedi a jövevényeket.

Így védekezik a szervezet, hogy folyamatos nemi élet esetén kizárja, a kakukkfióka betelepülését. Azaz így a nő napokig csakis ugyanattól a férfitól eshet teherbe. Viszont sok idő elteltével ez a védőbástya is elpusztul, és egy újabb aktus során más férfi spermiumai veszik át a várat!

A nő egyébként a megélt orgazmus intenzitásával, és a peteéréskor történő aktussal dönthet -akár tudat alatt- egyik férfi mellett. A nők ugyanis állítólag a peteérés közeledtekor ösztönszerűen szeretőjükhöz vonzódnak, megnövelve ezzel a tőle való fogantatás esélyét.

2009. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én nem ítélkezem, de bizonyos mértékben, ha nem is mindenben egyetértek a 9:12-essel, de tényleg nem kioktatást kértél. Tőlem nem is kapsz Én már írtam tegnap 18:55-kor,( akkor sem ítélkeztem)hogy próbáld meg valahogy a dátumokat rendbe rakni. Igazából az nagyon fontos lenne. Ha sikerülne és kiderülne, hogy a férjed a baba apucija, akkor mérlegelés kérdése, hogy elmondod e neki, az már nem a mi dolgunk. Neked kell a terhet cipelni, nem nekünk. Ha viszont van rá esély, hogy a másik pasi az apa, még ha kicsi is, akkor sajnos nagyobb rá az esély, hogy előbb-utóbb el kell neki mondanod, vagy valami miatt kiderül. El kell döntened, hogy tudsz e ezzel a teherrel élni, együtt tudsz e élni. rá tudsz e majd úgy nézni a babára, hogy ez nem fog eszedbe jutni.

Természetesen a babának az lenne a legjobb, ha rendbe raknád a dátumokat(ami ugye nem jelent 100 %-ot), a gondolataidat és a rá tudnál koncentrálni teljes erőbedobással, mert hidd el érzi az aggodalmaidat.

2009. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!