Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a kérdés is borzelmas, de...

Már a kérdés is borzelmas, de mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

nem a szidalmakra és a negativ beszolásokra vagyok kivácsi, teljesen tisztában vagyok azzal h guszutstalan, undorito és felelőtlen döntés volt, s belehalok a tétlaneségbe és h nem mondhatom el senkinek.

5éve élek együtt a párommal, mint minden kapcsolat néha ez is hullámvölgyes. elkövettem egy oriási hibát.megcsaltam 1x. egyetlen egyszer. egy olyan emberrel aki ezer éve ismerek, végülis joban is vagyunk, és régen a kapcsolat elött többször is együtt voltunk. aztán kiderült h babát árok, már kb fél éve probálkoztunk a párommal és hurrá sikerült. öröm boldogság. azonban elborzedva jöttem rá, h akörül voltam együtt a másik ffivel.az uh szerint szeptember 17-20között estem teherbe a magzat nagysága alapján. egyszerűen képtelen vagyok visszaemlékezni h mikor volt pontosan az az együttlét. vagy annak a hétnek a végén hétköznep(csüt,pént tehát 17,18) vagy utánna héten.(21-23közt)de nem tudom, és egy keresztkérdéssel rákérdeztem a férfinél h ő emlékszik e, de sajnos ő sem. természetesen nem mondtam el h mért. ovszerrel nem védekeztünk,de nem belém ment el...a párommal is rendszeres a nemi élet, de nem tudok vissza emlékezni h akkortájt épp h voltunk együtt. szerintetek mennyi az esély h nem a párom az apa? én ugy érzem h nem lehet a másk ffi, márcsak az aktus befejezése miatt sem, de sosem lehet tudni...borzasztó ez, és teljesen megmérgezi azokat a napokat,aminek a legzebbnek kéne lenni. de én tehetek rola t6udom. elmondani nem fogom neki, ez 100%.várom a véleményeket, tapasztalatokat v nem is tudom miket....:(


2009. nov. 25. 18:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

ekkora bűntetést ezért az egy hibáért...

ne agyalj, csak élvezd és felejts! :) tuti a párodé, én drukkolok! 5x nem jött össze, ez még nem jelenti, hogy baj lenne a pároddal, nekünk se elsőre sikerült, a szerető meg eleve "kiesett" a védekezés miatt.

2009. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ne legyél rám mérges,de tapasztalatból mondom hogy megszakítással is könnyen terhes maradhatsz.Igaz le fognak húrrogni,de szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom.Ha annyira szereted a párod,akkor nem csaltad volna meg... Én személy szerint tuti vállalnám a hibám következményeit,már csak azért sem,mert ha mégsem a párod az apa,és joga van tudni az igazságot,nem kell nevelnie más gyerekét,úgy ahogy az apának is joga van megtudni,hogy van egy gyermeke.Gondolj bele abba,hogy az élet bonyolult és bármikor érheti a gyermeked egy baleset,ahol pl. az apa vérére van szüksége hogy élhessen,és ott koppansz...

Tiszta szívből kívánom neked,hogy ne legyen igazam,de ki KELL derítened az igazságot,már a te nyugalmad és lelkiismereted miatt is.Mai tudományok ezt már lehetővé teszik.

Ne haragudj az őszinteségemért,nagyon-nagyon szorítok neked és sok boldogságot.És becsüld meg jobban a páros,egy férfi sem érdemli meg a megcsalást.Ha másra van szükséged,hagyd el,az kevésbé fáj neki

2009. nov. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

szinte biztos, hogy a férjed az apa.

ha a másik férfi nem ment el, akkor szinte tuti.

nyugodj meg és a saját érdekedbe, beszéld be hogy ő az és hidd el! így lesz a legjobb.

2009. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi rá az esély hogy a szerető az apa!!!

Fel a fejjel,szeresd a babát és a párodat!Azért ha kedved támad megint megcsalni,légyszi védekezzetek!!!!:)

16 hetes

2009. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
40%
Úr Isten!Ti milyen nők vagytok (tisztelet a kivételnek)???Ne is foglalkozzon vele,felejtse el???Atyám!!!Hát mik vagyunk mi nők,csafkák és még mi sírunk ha megcsal a párunk???Ezek szerint mi sem vagyunk különbek!?Ne haragudjatok meg,lepontozhattok ezerrel,de mi lenne ha megfordítanám a dolgot és mondjuk a te párod csalt volna meg téged és lehet hogy felcsinált egy kiscsajt,aki persze megtartja a gyereket,te elsiklanál a dolog felett és nem is akarnál tudni a dologról élnéd tovább az életedet mint ha mi sem történt volna?De igazából azon vagyok kiakadva,hogy amikor próbálkoztok a baával,(akkor feltételezem hogy szereted a párod és vele akarsz élni,)mi minden alkalommal néztük hogy mikor van peteérésem és akkor rágyurtunk a dologra,gondolom ti is hasonlóan csináltátok,akkor gyakorlatilag lefeküdtél a pároddal kiszáltál az ágyból és pár óra múlva vagy másnap henteregtél egy másik pasival????Nos ezt asszem nem kell kommentálnom!!!A legkevesebb hogy elmondod a párodnak és mocskosul szégyelled magad!!!
2009. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%

09:12: miért jó, ha a párja lelkét terheli ezzel? őszintén megmondom, engem már 1x megcsalt a párom, ő megkönyebbült, én egy életre cipelem ezt a terhet! Arra kértem, illetve rendszeresen arra kérem mikor féltékenységi rohamom van, hogy ha meg is teszi, ne mondja el.

Gondolom azért mondod ilyen könnyen, hogy valljon be minbdent, mert veled még nem történt ilyen. 1 hibáért még nem lesz ribanc, persze az más, ha nem az első lenne, de hát ott van az a pici babóa is, jobb mindenkinek, ha mélyen eltemeti magában! A büntetését megkapta, látod, hogy bántja a dolog, különben nem kérdezné...

2009. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
9:12 -es nemhiszem hogy te mindig boldog kapcsolatba éltél vagy hogy éppen nem veled csalta meg a a psai a baránöjét!! minden pasi összetart akkor mi nök miért ne!!???de ez a te véleményed nem azt kérte hogy mindennnek lehorjuk csak szerette volna kiönteni a lelkét !!sajnálom szegényt mert voltak vannak ilyen helyzetek és lesznek is!!és te honan tudod hogy téged még nem caltak meg amiröl nemtud a párunk az nem fáj de ezzel én is igy vagyok jobb ha nemtudok semmit !4éltem 3és fél évig boldognak hitt kapcsiba de a végén kiderült csalt akivel tudott imádtam amig jo voltam nem néztem senkire megcsalt amikor meg én is megcsaltam azt se tudta merre szaladjon hogy szerezzen vissza!!ez a véleményem aki meg ért meg aki nem az nem!!
2009. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is nyugodj meg!!!!!Ha elolvasod az összes választ akkor látod hogy csak egy barom van aki lehurrog erről az a véleményem ha ő nem éli át ezt a helyzetet akkor nem is igazi nő, nekem ne mondja senki hogy akár milyen boldog kapcsolatba él ha nem is teszi meg, de nem fordul meg fejébe a megcsalás gondolata ha meglát egy olyan valakit aki az előtt nem lehetett az övé, vagy pont hogy kapcsolatba volt vele mint Te és ilyenkor bizony a kisördög motoszkál bennünk!!!Biztos nem olyan egyszerű most nyugodtnak lenned hiába mindenki ezt tanácsolja de szerintem sem nagy az esélye hogy a szeretőtől van!!!!Fel a fejjel és tényleg próbáld meg valamihez hozzá igazítani az ominózus napot!!Fel a fejjel és írj mi van veled!!
2009. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

9.12-es vagyok!Most igazán szerencsésnak érzem magam,mert képzeljétek el soha nem feküdtem le olyan pasival,akinek barátnője volt,sőt pontosítok a 2.pasi akivel lefeküdtem a férjem is lett és 4 és fél éve már boldogan élünk együtt és bocsika de én biztos vagyok benne hogy nem csalt meg és én se őt!!!Ne haragudjatok de én olyan családba nőttem fel,ahol egyáltalán nem természetes dolog a megycsalás meg hasonló.És nem csak a szüleim élnek már több mint 30 éve boldog házasságba megcsalás nélkül,hanem a nővérem is 10 éve a férjével.Bocsika de nekem ez a természetes és az is fog maradni.Biztos azt gondoljátok kis vallásos csaj vagyok de ki kell ábrándítanalak titeket,egyszerűen nekem megtanították az erkölcsöt!!!!!!És milyen értékei vannak egy nőnek!!!

Ja és előttem írónak:nem is akarom átérezni a helyzetét!!!Én ilyet soha nem tennék!!!

2009. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, mint a többség, hogy hibáztál, de hát emberek vagyunk. Két ártatlan embert nem szabad a te hibád miatt bántani. Gondolom szeretnétek babát, hát most itt van. A párod boldog, hogy apa lesz. Te is próbáld elfelejteni, bár ezt nem lehet, de ásd el nagyon mélyen. Akármilyen veszekedés, hullámvölgy lesz is az életetekben, soha el ne mond neki, még mérgedben is próbálj reálisan gondolkodni. Viszont erről még senki sem írt, ez a szerető dolog. Ha már régóta ismered, esetleg nem szoktatok összejárni, vagy sűrűn találkozni? Nem gondolhatja esetleg, amikor már látszik a pocid, hogy akár ő is lehet az apa? Nem fog evvel visszaélni? A kérdést tényleg töröltsd, hogy semmi írásos nyom ne maradjon utánnad. Nyugodj meg, legyetek nagyon boldogok hármasban:-) Mindenkinek vannak titkai, ez a te titkod, s tartsd is meg.
2009. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!