Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a kérdés is borzelmas, de...

Már a kérdés is borzelmas, de mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

nem a szidalmakra és a negativ beszolásokra vagyok kivácsi, teljesen tisztában vagyok azzal h guszutstalan, undorito és felelőtlen döntés volt, s belehalok a tétlaneségbe és h nem mondhatom el senkinek.

5éve élek együtt a párommal, mint minden kapcsolat néha ez is hullámvölgyes. elkövettem egy oriási hibát.megcsaltam 1x. egyetlen egyszer. egy olyan emberrel aki ezer éve ismerek, végülis joban is vagyunk, és régen a kapcsolat elött többször is együtt voltunk. aztán kiderült h babát árok, már kb fél éve probálkoztunk a párommal és hurrá sikerült. öröm boldogság. azonban elborzedva jöttem rá, h akörül voltam együtt a másik ffivel.az uh szerint szeptember 17-20között estem teherbe a magzat nagysága alapján. egyszerűen képtelen vagyok visszaemlékezni h mikor volt pontosan az az együttlét. vagy annak a hétnek a végén hétköznep(csüt,pént tehát 17,18) vagy utánna héten.(21-23közt)de nem tudom, és egy keresztkérdéssel rákérdeztem a férfinél h ő emlékszik e, de sajnos ő sem. természetesen nem mondtam el h mért. ovszerrel nem védekeztünk,de nem belém ment el...a párommal is rendszeres a nemi élet, de nem tudok vissza emlékezni h akkortájt épp h voltunk együtt. szerintetek mennyi az esély h nem a párom az apa? én ugy érzem h nem lehet a másk ffi, márcsak az aktus befejezése miatt sem, de sosem lehet tudni...borzasztó ez, és teljesen megmérgezi azokat a napokat,aminek a legzebbnek kéne lenni. de én tehetek rola t6udom. elmondani nem fogom neki, ez 100%.várom a véleményeket, tapasztalatokat v nem is tudom miket....:(


2009. nov. 25. 18:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik férfi nem benned ment el, akkor sztem nem ő az apa. Nagyobb az esély, hogy a párod az.
2009. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

Húúú basszus...jó nagy kakiban vagy,mert lehet az is,hogy az előváladéktól estél teherbe.Bárcsak védekeztetek volna,így egy életre lelkifurkád lesz,ha nemtudod,hogy ki az apa.

Csak ki ne derüljön,hogy a párodnak valami baja van és ezért nem jött fél évig a baba,mer akkor én szarok be helyetted:D


Azért nyugtass meg,h legalább vmennyire hasonlítanak szóval ha mégis a másik pasi az apa,akkor sem lesz feltűnő:S


A többire nem mondok semmit,emberek vagyunk:)

2009. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Huh, kemény dolog, de el semmiképp ne mondd!

Már felesleges agyalnod ezen, magadnak és a kicsinek sem teszel vele jót.

Persze azért próbáld a napokat kibogozni, hátha sikerül, és ugy rendbe tudod tenni, hogy vajon ki is az apa, de ha a pároddal rendszeres a házasélet, és minden alkalommal beléd is megy, akkor szerintem inkább tőle van a baba, mint attól a másik férfitól.

2009. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a férjed az apja, pusztán az a baj, hogy téged bánt a lelkiismeret! Ne mondd el senkinek, ezt az oldalt se hagyd nyitva, válts jelszót, mert úgymarad nyitva! Egész életedben fájna a férjednek és a gyereknek, pedig semmi ok rá. Felejtsd el a kis kalandodat, és koncentrálj a saját gyermeketek várására és a kis családodra. Majd ezután okosabb leszel.

100, hogy a tiétek a bébi!Felejtsd el ezt a hülyeséget! A kismamákin rajta van a frász, ha ezt nem tetted volna, akkor te is ahüvelykúpon, meg a hasad formáján paráznál! Térj rá a normális parákra!


Nme jó ám szorongani, mert belenő a gyerekbe! Bocsáss meg magadnak, és örülj a gyermeketeknek! A férjedet ne bántsd meg ezzel, nagyon szemét lenne ezt a terhet egy életre rá tenni, nem menne ki soha a fejéből. Még a gyerek is szívná egész életében.

Felejtsd el! Nem véletlen történt, de elmúlt, nem kell ezen rágódni!

2009. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Húú! Ez gáz! Nem tudod valamihez kötni a félrelépés napját? Pl. azon a napon vagy előtte napon , vagy utána napon ez+ez történt, ilyen meg ilyen szülinap, névnap stb. volt. Előtte vagy utána vásároltál valamit és megvan a blokk... Más nem jut eszembe, de agyalj erősen. Ha megszakított volt, nem valószínű, hogy ő az apa, de benne van a pakliban sajnos. Igazán egy ici-pici dolog van, amiből majd a gyerek születése után rögtön kitűnhet, hogy nem a párod az apa, a baba vércsoportja. De lehet, hogy olyan vércsoportja van a babának, amibe mindkét apuci belefér.

Rakd rendbe a napokat, bár még az sem 100%, mert a baba méretéből is csak megközelítőleg lehet a fogantatásra következtetni. (egy hét ilyen esetben kicsi idő)

2009. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

szinte biztos, hogy a férjed az apa.

ha a másik férfi nem ment el, akkor szinte tuti.

nyugodj meg :)

2009. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Őszíntén együttérzek Veled.... Ne haragudj, én nem nyugtatlak meg, de nagyon-nagyon drukkolok!!! Szerintem szinte biztos hogy nem a párod az apja. Van egy érdekes genetikai vélemény, mely szerint miért nem jön össze a pároknak sok próbálkozás után sem a gyerek, és miért jön össze ezután az első szeretővel még akkor is ha nem őt terveztük a gyermekünk apjának. Persze ez sem 100%, de egy Szendi Gábor nevű orvosnak a véleménye.... Talán ismered, A nő felemelkedése és tündöklése a címe. Állítólag nagyon sok ilyen eset van és az esetek többségében nem derül ki. Én nem tudom mit tennék a helyedben.... együttérzek, drukkolok, veled vagyok.
2009. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szinte tutira a párod az Édesapa!Ne is gondold,hogy a másik pasi!Megtörtént,hiba volt,elmúlt,vége,pont.

Boldog babavárást:)

2009. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

:D nemhittem volna,hogy ilyen jófejek leszünk:D


felkészültem,h felhúzom magam én is a topikon:)


A kérdést a legjobb lenne amúgy töröltetni:)És boldog babavárást tényleg:9

2009. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát totál átérzem, hogy milyen helyzetben vagy. De ha a szeretőd nem benned ment el akkor biztos nem ő az apa. És az, hogy a pároddal fél évig nem sikerült, az sem jelenti azt,hogy lenne valami gond a termékenységével. Szóval nyugi, tuti a férjedtől lesz a baba. Nekem sajnos nem volt ilyen mázlim. Én félreléptem, 4 év terméketlenség után egyetlen egyszer csaltam meg és terhes lettem. Annyira szerettem volna a babát, hogy vettem a bátorságot és a párom elé álltam, és bevallottam mindent. Borzalmas volt, azt mondta vetessem el, hiába mondtam neki, hogy valójában nem tudom, hogy kitől vagyok terhes. Elvetettem. Összevesztünk, majd újra kibékültünk. Most ujjabb 4 év terméketlenség után 40 hetes terhes vagyok tőle. És nagyon boldogok vagyunk!!! De tudod mi a legszőrnyűbb, hogy az a baba is tőle volt lehet és ezt nem tudom elfelejteni. Sőt néha egészen biztos vagyok benne, hogy ő tőle voltam akkor is terhes. Én mertem kockáztatni az őszinteségemmel, de nem vagyok benne biztos, hogy megérte e. Most már 9 éve együtt vagyunk, de a kapcsolatunk mindent kibír, úgy látszik.

Én azt mondom, tartsd a szád és örülj a babának, biztos ő az apa, az igazi :-).

2009. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!