Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a kérdés is borzelmas, de...

Már a kérdés is borzelmas, de mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

nem a szidalmakra és a negativ beszolásokra vagyok kivácsi, teljesen tisztában vagyok azzal h guszutstalan, undorito és felelőtlen döntés volt, s belehalok a tétlaneségbe és h nem mondhatom el senkinek.

5éve élek együtt a párommal, mint minden kapcsolat néha ez is hullámvölgyes. elkövettem egy oriási hibát.megcsaltam 1x. egyetlen egyszer. egy olyan emberrel aki ezer éve ismerek, végülis joban is vagyunk, és régen a kapcsolat elött többször is együtt voltunk. aztán kiderült h babát árok, már kb fél éve probálkoztunk a párommal és hurrá sikerült. öröm boldogság. azonban elborzedva jöttem rá, h akörül voltam együtt a másik ffivel.az uh szerint szeptember 17-20között estem teherbe a magzat nagysága alapján. egyszerűen képtelen vagyok visszaemlékezni h mikor volt pontosan az az együttlét. vagy annak a hétnek a végén hétköznep(csüt,pént tehát 17,18) vagy utánna héten.(21-23közt)de nem tudom, és egy keresztkérdéssel rákérdeztem a férfinél h ő emlékszik e, de sajnos ő sem. természetesen nem mondtam el h mért. ovszerrel nem védekeztünk,de nem belém ment el...a párommal is rendszeres a nemi élet, de nem tudok vissza emlékezni h akkortájt épp h voltunk együtt. szerintetek mennyi az esély h nem a párom az apa? én ugy érzem h nem lehet a másk ffi, márcsak az aktus befejezése miatt sem, de sosem lehet tudni...borzasztó ez, és teljesen megmérgezi azokat a napokat,aminek a legzebbnek kéne lenni. de én tehetek rola t6udom. elmondani nem fogom neki, ez 100%.várom a véleményeket, tapasztalatokat v nem is tudom miket....:(


2009. nov. 25. 18:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a férjed az apa. mi 4 évig "védekeztünk" úgy hogy kivette mielőtt elélvezett, és nem lettem terhes.
2009. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ez egy "basszus" helyzet. De próbáld magadban tartani, és inkább elfelejtkezni róla, mert valóban nem tesz jót nektek, ha ezen agyalogsz. Persze ezt könnyű mondani....nem szívesen lennék a helyedben. Azt hiszem hiába pánikolsz emiatt, ami történt megtörtént, és csak sokkal később szerezhetsz bizonyosságot, vagy lehet, hogy soha nem lesz olyan jel, amiből tudsz majd következtetni.

Remélem a baba majd a férjedre fog hasonlítani, és akkor a kő legurulhat a lelkivilágodról.

2009. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti vagyok. tényleg töröltesd a kérdést, vagy csináltass új jelszót, nehogy bennemaradjon a gépedben!!!!!
2009. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a párod az apa, de azért tényleg próbálj meg visszaszámolni, mikor történt az aktus, hátha úgy megnyugszol.
2009. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
én is drukkolok neked, hogy jól alakuljon a dolog, és hidd el, nagyon sokat segít, ha bebeszéled magadnak, hogy valóban a párod az apja a picinek.Hacsak nem totál ronda vagy totál eltérő a két ember kinézete, akárkit bele lehet magyarázni egy gyerekbe. Főleg, hogyha a párodnak, vagy az ő családjának nincs oka a gyanakodásra.
2009. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 évig védekeztünk megszakításos módszerrel, és nem lett baba belőle.
2009. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Én 18 hetes vagyok, 2 évig védekeztünk megszakítással, aztán fél évig hiába nem védekeztünk. Nem tudom, hogy estem teherbe 18 hete, mikor, pont abban a hónapban, nem is voltunk együtt a "jó napokban".

Boldog babavárást!:)

2009. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Mi is 4 évig "így" védekeztünk, mégsem estem teherbe.Csak akkor, amikor babát akartunk.De rajtam kívül rengeteg ismerősöm hasonlóan védekezik, mégse lett egyiknél se baba...Szóval minimális az esély, hogy pont ez az egy alkalom ami emlékezetes maradt :)Nyugodj meg kicsit,amúgyis ilyenkor minden kavarog az ember agyába, ne tegyél rá még egy lapáttal:)
2009. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Hát el tudom képzelni, mennyire ideges vagy....

Nyugodj meg első a baba.

Mikor történt a dolog nem voltál előtte esetleg olyan helyen amin tudod hogy kb mikor lehetett?

Biztos nehéz de kitartás, a párommal így védekeztünk 2 évig (megszakítással)utána jött a baba utána meg 10 hónapig sikerült, de nem rögtön az első alkalommal.

Nyugodj meg és szép baba várást

2009. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
HALI irtam privibe kérlek olvasd el!4köszi szépen!!
2009. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!