Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiborultam a kutyám halálától....

Kiborultam a kutyám halálától. Árthat ez a babának?

Figyelt kérdés

most 20 hetes terhes vagyok és volt egy nagyon édes kiskutyám,sajnos ma halálozott el a kutyus,és nagyon ki vagyok borulva. árthat-e a babának,vagy nem. ha árt is szüléshez nem vezet ugye? ha árt akkor milyen téren? érzi már a baba hogy kivagyok borulva? azt tudom,hogy valamelyik szakaszban ha én sírok akkor ő is,de ez mikor kezdődik?

egy pohár unicum és egy seduxen nem árt meg ugye?


2007. szept. 25. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos nem tömném magam ilyen dolgokkal mert egyáltalán nem tesz jót a picinek.A pia és a nyugtató én úgy gondolom,hogy az agyára veszélyes meg hát ugy egyáltalán a testi fejlődésére.Hidd el kutyád még lehet sok de egészséges gyereked?
2007. szept. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Egy kisállat halálozása mindig valami rossz dolgot visz el. Örülj ennek és ENGEDD el a kutyád. Üdv, (SE)egy 20 hetes kismama
2007. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és inkább menj el jógázni. Gyógyszer és pia nem ok! (SE)
2007. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne próbálj seduxent bevenni , pszichiátrián dolgozom, tudom milyen mellékhatása van! Ha inni akarsz, igyál egy gyenge pezygőt, vagy bort, keveset, de ne töményet!!!!!!!!!!!!!!!
2007. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
DE MEGÁRT!!!!!!!!! EGY KUTYA SE ÉR ANNYIT, MINT A SAJÁT BABÁD!
2007. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kiborultál nem fog megártani, mert nem tartós állapot.

De, hogy lehet ennyi eszed, hogy iszol, és begyógyszerezed magad rá? Már bocs!

De ha ennyire vagy felelősségel, akkor kár volt gyereket vállanod.

2007. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ez megint egy erthetetlen kérdés.... most a kutya a fontos vagy a gyerek?Probalj megnyugodni!!ez az egyetlen fontos dolog! A kutyan mar ugyse segithetsz de a babat meg megovhatod..
2007. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Eloszor is sajnalom a kutyusodat(nekem is van,el tudom kepzelni mit erzel),de sajnos erte mar nem tudsz tenni semmit.Amit viszont megtehetsz az az lenne hogy ne igyal es ne vegyel be egyaltalan semmit mert azzal artasz a picinek akit bisztosan szinten nagyon szertetsz.O mar erzi ha te szomoru vagy. Inkabb gondolj arra hogy milyen jo dolga volt a blokinek melletted es o erezte mennyire szeretted. Vigyazz a picidre!
2007. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lehet a kutyusod elvesztése, de bírd ki szesz és gyógyszer nélkül! A babádnak okozott kár csak súlyosbítaná a problémát! Engem is sok rossz ért a terhességem alatt, de a kiborulás ( bár nem tesz jót) kevésbé árt, mint a gyógyszerek és az alkohol! A kiskutyád is azt akarná, hogy egészséges babád legyen. És félve mondom, mert tudom, hogy most hallani sem akarsz ilyesmiről, de szerezz be egy új kölyökkutyát! Tudom, hogy nem akarod! Akkor is! Ha nem hiszed el, nem baj, de hamarabb rendbejössz tőle! Javaslom, hogy egy menhelyről hozz ki egy kölyköt, mertt így nem magadat gyógyítod vele, hanem segítesz egy kiskutyának, akire esetleg szomorú sors várna. Ha nagy a baj, nagyon jót tesz, ha segíthetsz valakinek hidd el!
2007. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megérzi a bánatod és feszültségedet. Egy hónappal a szülés előtt karamboloztunk, egy őrült belénk rohant. Majdnem mindnyájan meghaltunk. A gyerek egy napig nem mozdult meg. Az édesapám nagyon beteg már évek óta, gyakran álmodom, hogy már nincs. Vannak állataim akikkel leéltem a fél életem. Sokan elmentek, pedig mindent megtettem amit lehetett. Az alkohol és a gyógyszer csak árthat, ne nyúlj hozzá! Hiszen a gyermeked belőled táplálkozik. Miért akarsz neki rosszat? Hiszen TE hívtad életre. A bánatodat átérzem, a felelősség tudat már el kell, hogy kezdődjön és az életed végéig kell, hogy tartson a gyerekeddel szemben! 41 éves vagyok, nehezen első gyerek, az életem! Gondold meg!
2007. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!