Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kiborultam "apukára"!...

Teljesen kiborultam "apukára"! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Vagy 2 hónapja beszéltük hogy megyünk nyaralni franciaországba. Jó, megcsináltattam a gyerek útlevelét sürgősségivel, nem mentünk mert mindig közbe jött valami, vagy nem kapott szabit, vagy dolog volt. Okés, akkor mégse franciába, menjünk olaszba tengerpartra, hogy csak rohanás meg vezetés legyen az egész, hanem pihenés is. Egy napig ültem a gép előtt, hogy mindenféle infót szállás, meg ehez hasonlókat keressek. Ismét nem indultunk el... Jelzem én közben minden kis apró fillért fogok meg, hogy ha nyaralunk, akkor legyen inkább, minnél jobban érezhessük magunkat. De beszéltük, hogy miért ne lenne jó nekünk a Balcsi. Egy hétig pihi, döglés a parton, strand, séta, akármi...

Na ebből mind az lett, hogy tegnap du bejelentette, hogy ma megy Ő a balcsira a haverjaival fesztiválozni!!!!!!!! Jól besértődtem. El is ment, én 29 hetes terhes vagyok. Na ez lett a nagy családi nyaralásból, hogy ő a haverjaival... én meg szívok itthon. Jól össze vesztünk, úgy derekasan, és elment. Mondván, hogy kell neki is a kikapcsolódás, de a haverjaival, mert én amúgy sose engedem el velük sehova, és hogy kell neki egy kicsit a szórakozás, haverkodás, hogy nélkülünk legyen, ne kelljen senkire semmire figyelni... és én vagyok az önző, aki még ezt is sajnálja a másiktól. De azt nem veszi észre ha szülök szeptemberbe, hogy akkor én fogok "szívni" a 2 gyerekkel, egyiket oviba vinni, és egy újszülöttet ellátni...

Jogosan vagyok idegileg ki???


2009. júl. 8. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Sosem szülnék ilyen pasinak
2009. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szia.Ne haragudj,hogy ezt írom,de jó nagy bunkó a párod,ha igy magatokra hagy.A másik,hogy arról nem beszélve,hogy milyen apa az ilyen,akinek a haverok fontosabban mint a családja.Én is beleennék sértődve.Nem te vagy az önző hanem ő.De most az a legfontosabb,hogy nyugodt maradj a baba érdekében.35hetes km.
2009. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Úgyhogy most szükséged van egy kis kikapcsolódásra. Hívd fel a barátnődet és bármi áron húzzatok el hosszúhétvégézni valahova. Lehetőleg legyen víz is, mert azt nagyon fogja élvezni a gyerkőcöd, és persze ti is. Apa meg majd megtalál, ha nagyon hiányoztok neki. Ne várj tőle megbánást, nem éri meg, csak felhúznád magad, ha nem jön be. Intézd el magadnak a pihenást és kész. Szeptemberig biztosan elvonul a viharfelhő. Jó pihenést!
2009. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én már most ilyeneken gondolkodtam, hogy elköltözök, vagy elmegyek valahova ahol nem is talál meg, és a telefont meg nem veszem fel. Na nem mintha keresett volna eddig... 2 kor ment el a f@sz
2009. júl. 8. 17:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj ha megkerdem de mindig ilyen volt vagy mostanaban lett ilyen?Biztos,hogy a havaerokkal ment el?

Te nem tudnad megtenni,hogy valahogy elmenj te is pihenni valahova ha kell csak a gyerekkel egyutt!Vagy esetleg arrol nem szolt a fama,hogy eloszor a haverokkal majd aztan veletek?Mert ha nem hat mit mondjak csak sajnallak mert ez nem a legjobb pasas a vilagon!

2009. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Hát elég 2 oldalú a dolog. Bocs, hogy megkérdem, de tényleg nem engeded amúgy sehova, vagy csak a szokásos pasi dili? Mert ha tényleg nem engeded valahol érthető. Csak az nem, hogy hogy lehet ekkora lótőgy, hogy Te széjjel szervezed magad, Ő meg annyit se mond toll a füledbe és elhúz :S

Az a helyzet én is elhúznék a helyedben otthonról, de nem a gyerekkel.... Magyarázd meg a gyereknek, hogy a maminak fontos dolga van és 2 napra apával lesz. Hadd szívja a fogát a kedvesed....

2009. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A lányomat holnap reggel elviszik a szüleim 4 napra, tehát egyedül leszek :)
2009. júl. 8. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nagyon durva!!!!!

hogy lehet ekkora bunkó, ne haragudj!

tényleg bocs, de ez hihetetlen!

ilyen érzéketlen férfit!

nagyon sajnállak :(((((

gyere hozzám, menjünk valahova kikapcsolódni, már rám is rám fér :D

2009. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért hagytam ott az előző kapcsolatomat, bár akkor nem voltam terhes. Minden hétvégén rájött a haverozás szombat éjszaka, és már teljesen kikészültem. Valahogy vannak ilyen fajta pasik, akik nem tudnak vagy nem akarnak felelősséget vállalni, és igy próbálnak elmenekülni a dolgok elől. Ma már más férfival, a férjemmel vagyok, akivel boldogan várjuk a babánkat. Szerintem ha már most ezt csinálja, később se lesz jó apa... az meg hogy jó férj, még csak nem is beszélnék...

Sajnálom, hogy ilyen pasassal hozott össze a sors, talán még nem késő keresned egy jó lelkű embert aki szeret titeket. Gondold át, mérlegeld a dolgokat, mert ha most megteszi, máskor is meg fogja tenni!

7. hetes km

2009. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is kiakadtam volna a helyedben! Ha már úgy alakult, hogy a lányod sem lesz veled, akkor irány mindenféleképpen valamerre! Akár egyedül, akár barátnővel, de nehogy otthon maradj! És ne lepődjön meg, ha a telefont sem veszed fel és nem talál majd otthon, ha hazaérkezik. Vagy észbekap, és akkor megpróbál mindent helyrehozni, ha meg nem, akkor én tuti kiadnám az útját. Aki már tudatosan gyerekvállalásra készül, nekem ne magyarázzon, hogy haverozni akar. Nem arról van szó, hogy ne menjen el mondjuk velük egy focimeccsre vagy néha sörözni stb, na de ne a haverokkal nyaralgasson már, mikor ott a család!
2009. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!