Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kiborultam "apukára"!...

Teljesen kiborultam "apukára"! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Vagy 2 hónapja beszéltük hogy megyünk nyaralni franciaországba. Jó, megcsináltattam a gyerek útlevelét sürgősségivel, nem mentünk mert mindig közbe jött valami, vagy nem kapott szabit, vagy dolog volt. Okés, akkor mégse franciába, menjünk olaszba tengerpartra, hogy csak rohanás meg vezetés legyen az egész, hanem pihenés is. Egy napig ültem a gép előtt, hogy mindenféle infót szállás, meg ehez hasonlókat keressek. Ismét nem indultunk el... Jelzem én közben minden kis apró fillért fogok meg, hogy ha nyaralunk, akkor legyen inkább, minnél jobban érezhessük magunkat. De beszéltük, hogy miért ne lenne jó nekünk a Balcsi. Egy hétig pihi, döglés a parton, strand, séta, akármi...

Na ebből mind az lett, hogy tegnap du bejelentette, hogy ma megy Ő a balcsira a haverjaival fesztiválozni!!!!!!!! Jól besértődtem. El is ment, én 29 hetes terhes vagyok. Na ez lett a nagy családi nyaralásból, hogy ő a haverjaival... én meg szívok itthon. Jól össze vesztünk, úgy derekasan, és elment. Mondván, hogy kell neki is a kikapcsolódás, de a haverjaival, mert én amúgy sose engedem el velük sehova, és hogy kell neki egy kicsit a szórakozás, haverkodás, hogy nélkülünk legyen, ne kelljen senkire semmire figyelni... és én vagyok az önző, aki még ezt is sajnálja a másiktól. De azt nem veszi észre ha szülök szeptemberbe, hogy akkor én fogok "szívni" a 2 gyerekkel, egyiket oviba vinni, és egy újszülöttet ellátni...

Jogosan vagyok idegileg ki???


2009. júl. 8. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Balaton Sound?

Amúgy ha az én párom ment volna el így, asszem megcsapkodtam volna, terhesen, nem terhesen egyaránt.

2009. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na csak egyszer kerüljön a szemem elé... kap ő olyan csapkodást tőlem hogy még!!!

Egyszerűen képtelen vagyok megnyugodni... sírok, remegek az idegtől. Biztos jó ez a babának is. :(

És egyszerűen nem tudom mit tegyek.

2009. júl. 9. 10:06
 13/15 anonim ***** válasza:

19:41 -es vagyok: Figyelj rám! Akárhogy is döntesz a pasid ügyében, egy dolgot tarts szem előtt: A BABA EGÉSZSÉGE!!! Próbáld meg lefoglalni magad, hogy ne idegeskedj miatta, mert nem éri meg hogy aztán a baba lássa a kárát! Add meg neki az esélyt az egészséges életre!

Drukkolok!

2009. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szia!

mi újság?

telefonált már?

mit szólna, ha megkérnéd, ne men jen el

vagy ha már elment, jöjjön haza.

erre mit lépne??

2009. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hELLÓ ANNAK AKINEK MÉG OLVASSA!

MÁSNAP HÍVOTT VAGY 100X MEG ÍRT IS, H NE HARAGUDJA, SZERET, ÉS BOCSÁSSAK MEG. ÉS EL AKART JÖNNI ÉRTEM HOGY ÉN IS VELE LEGYEK DE INKÁBB VONATRA ÜLTEM ÉS EL MENTEM ÉN UTÁNA. ÚGYHOGY EGYÜTT VOLTUNK, NAGYON JÓ VOLT KIKAPCSOLÓDNI ÉS TÁRSASÁGBAN LENNI. AMIKOR A HAVEROK ELMENTEK HAZA, AKKOR MI ELMENTÜNK A LÁNYOMÉRT CSEGÉRE, ÉS MÉG MARADTUNK VELE 2 NAPOT A BALCSIN. BALATONFÖLDVÁRON VOLTUNK AMÚGY.

2009. júl. 15. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!