Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok. elég zűrös...

25 hetes vagyok. elég zűrös napom van, zaklat a könyvelőm, ez nem jó az nem, és erre még a párom is rám förmedt nem valami szépen. teljesen kiborultam. ártottam a babának?

Figyelt kérdés
sírtam egy sort, majd bocsánat kérés, erre újra sírás, már a vállán.azóta nagyon feszít a hasam.nem keményedés szerintem.
2008. ápr. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb hogy nyugodj meg és pihenj! Próbálj kikapcsolni olyat csinálni ami megnyugtat! Nekem is volt már ilyen semmi gond nem lesz én úgy tudom hogy ilyenkor a babának kicsit gyorsabban ver a szive de nagy baj nem lesz vele!

Boldog babavárást 25 hetes kismama

2008. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A baba veled együtt érzi a feszültséget, örömöt, mindent amit te is érzel.

Fizikálisan nem ártottál, de nyugodj meg, mert nem használsz az idegességgel.

Pihenj, simizd a hasad (de ne körkörösen!!) pároddal bújjatok össze és meglátod, minden jóra fordul:-)

Próbálj nyugodtan átlépni az ilyen helyzeteken.

2008. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ideges feszült vagy,megesik ilyenkor.Én a múltkor az ellenőrökkel vesztem össze,mert meg akartak büntetni,jogtalanul.olyan ideges voltam utána,hogy egész nap kemény volt a hasam.Másnapra nyoma sem volt.
2008. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! :) én a terhességem eddigi időtartamát szinte végigidegeskedtem :(, balesetem volt, aztán meg a párom borított ki két hetente kb.... a babám jól van, szépen fejlődik, de mindig igyekeztem valamivel megnyugtatni. pl hogy olyankor mondogattam neki, hogy téged anya nagyon szeret és te vagy anya szeme fénye meg hogy mire kibújik minden a legnagyobb rendben lesz stb. ez általában segített, a pocim nem feszült meg semmi. persze az lenne a klasz, ha nem idegesítenének minket ilyenkor, dehát sajnos a hevesebb vérmérsékklet ilyenkor bennünk is dolgozik (a hormonok). szerintem jó ha sírsz, mert ilyenkor kiadod a feszültséget.

nyugodt babavárást,

üdv

31 hetes mami

2008. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtatásokat.csak az a baj, ha srok azt hisztérikusan csinálom, kifulladásig.

egyébként persze szoktam mondani a picikémnek, ha mérges vagyok, hogy nem rá vagyok mérges, szeretjük, várjuk őt.

boldog és nyugalommal teli babavárást kívánok mindenkinek.

2008. ápr. 18. 10:03
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatásokat.csak az a baj, ha srok azt hisztérikusan csinálom,
2008. ápr. 18. 10:03
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtatásokat.csak az a baj, ha sírok azt hisztérikusan csinálom,


/ sikerült mégegyszer rosszul leírnom :D , most már jó /

2008. ápr. 18. 10:04
 8/8 bendzso ***** válasza:
ha sírsz, legalább kijön. ha hisztérikusan, akkor hisztérikusan jön ki. de a lényeget már a többiek is megírták: nyugodj meg! nem könnyű, pláne, ha jól fel is tolják az ember agyát... ilyankor gondolj arra,h akármivel is borítanak ki, te életed legnagyobb csodáján mész keresztül, ők meg nem. te olyan kiválságos vagy, h akárki is bosszant, neked babád fog születni. mert hiába zaklat a könyvelő, h ez nem jó, az nem jó. törvényekre hivatkozik, ezek a törvények szép lassan majd hatályon kívül kerülnek, mások lesznek, de a te élményed a babavárás idején és a te kisbabád örök. szóval gondolj a csodára és akkor kevésbé fognak a hülyeségekkel is felidegesíteni :0)
2008. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!