Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon kiborultam. Ugye...

Ma nagyon kiborultam. Ugye nem lehet baja a babámnak? Ököllel rávágtam az asztalra 1* és sírtam kb:1 órát.21 hetes km

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz baja max. megérezte a dühödet. nyugi. dobj be egy tábla csokit és simizd meg a pocakod:-)
2009. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne aggodj! ettol nem lesz semmi baja. Szerintem legalabb egyszer mindenki kiborult a terhessege alatt. Erzekenyebb ilyenkor az ember azok a franya hormonok miatt. Van aki tiszta "idegbeteg" a terhessege alatt, megis egeszseges babaja szuletik.
2009. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nyugi! Én egyszer nagyon finom krumplifőzeléket akartam csinálni , erre mikor már majdnem kész volt, beleejtettem véletlenül a gyufásdobozt. Nem borultam ki , meg sírtam , de legszívesebben a fejemet vágtam volna a falba szó szerint, hogy ennyire nem lehet valaki lüke:))) bejöttem a szobába , elmajszoltam egy csokit, lehiggadtam.Aaztán kimentem a konyhába , kiöntöttem és kezdtem elölről :) Jól fejlődik a babám , ő nem "borult" ki ezen :))


30 hetes kismami

2009. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy vannak, akik ennél sokkal nagyobb traumát élnek át (pl. szeretett személy elvesztése, halála-sajnos én ezt éltem meg), és mégis egészséges, nyugodt babájuk születik!


Szóval nyugi! Az egyik kismamakönyvben azt írják, hogy a placenta amúgy is termel valami anyagot, ami tompítja a baba felé érkező stresszt.

2009. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!