Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas pulzussal babát vállalni?

Magas pulzussal babát vállalni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy magas a nyugalmi pulzusszámom (90-100 között van), és szeretnénk kisbabát a párommal. Van olyan aki ugyanezzel küzdött, és bevállaltak egy babát? Súlyosbodott a probléma a terhesség alatt? Nem szedek rá gyógyszert, mert a kardiológusommal megbeszéltük a pro és kontrákat, és az alacsony vérnyomásom miatt több a mellékhatása, és fiatal is vagyok (24 éves), így azt mondta nem feltétlen kell a gyógyszer. Ha mégis annyira felmegy a terhesség alatt van olyan gyógyszert amit lehet közben szedni és nem fog ártani a babának? Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. jún. 6. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is alapjáraton 90 körül volt. Most vagyok 4 hónapos, EKG-ra ráírták a tachycardiát, mert 108 volt fekve (pedig egyáltalán nem voltam ideges, meglepően hamar sorra kerültem :D), megultrahangozták utána a szívem, azt mondták nincs gond. Házidoki is mondta utána, hogy terhesen 100 körül teljesen normális.

Amúgy ha pakolászok vagy hajolgatok, érzem néha, hogy majd kiugrik a szívem, de ne aggódj, nem lesz gond a babával emiatt.

2013. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm ezt a sok választ! Megnyugtattatok, köszönöm sorstársak :)
2013. jún. 7. 09:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt 80-100 között volt. Most viszont 60-70 van, hogy kevesebb. Gyógyszert nem kellett rá szednem mert nincs szervi baj! Amúgy ha felmenne a doki tudja milyen gyógyszert adjon ami nem káros! :) Sok sikert!

10 hkm

2013. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám! Általában 130-as volt a pulzusom, a vérnyomásommal semmi gond nem volt, sőt egy kissé alacsonynak vélték. Én Betaloc-ot kaptam, nagyon gyenge gyógyszer, felet vettem be reggel-este. De persze vérnyomáscsökkentő révén lehúzta azt is, ezért mellett kávét kellett innom, csak gyengét és így volt 100 a pulzusom. Érdekes mert magas volt terhesség előtt is. Ahogy megszültem visszacsökkent 70-80-ra.
2013. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!