Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tíz hetesen elhal a magzat,...

Ha tíz hetesen elhal a magzat, akkor milyen vizsgálatok kellenek, hogy újra lehessen babát vállalni?

Figyelt kérdés
Első baba lett volna. A fejében ciszták voltak és a tizenharmadik héten vették észre, a nyaki redő vizsgálatkor. Az is 6 mm-es volt. :( a doki azt mondta, hogy minimum 3 hónap múlva lehet próbálkozni, de addig csomó vizsgálatot kell elvégezni. De hogy mit, azt nem mondta. Tudnátok segíteni, hogy hogyan, merre tovább? Előre is köszi!
2013. máj. 2. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de most elment a baba vagy elvetették? Mert nem mindegy.


Mellesleg a legtöbb esetben az ilye "ciszták" felszivódnak és semmi baja sem lesz emiatt a babának.


Ha EGY terhesség megszakad, akkor nem végeznek semmiféle vizsgálatot, mert ez általában véletlen, csak akkor kezdenek utánajárni, ha többször elöfordul.


Sajnálom, hogy igy jártál.

2013. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen. Szóval a tizenharmadik héten vették észre, hogy elhalt a baba, kb három hete élettelen volt. Ezért kellett megműteni. És nem rólam van szó, hanem a barátnőmről. Nagyon nehéz neki, 4 éve vártunk a babára. :(
2013. máj. 2. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

oh, istenem :( szörnyű lehetett.

nekem a 6. héten volt egy vetélésem, és sokat sírtam miatta. de a barátnőd esete százszor szomorúbb. annyira sajnálom :(


nálunk nem vizsgáltak semmit. vetélés után (nem kellett engem műteni) 10 nappal volt egy uh, ahol megnézték, hogy kitisztult-e a méhem. ennyi. 4 hónap múlva sikerült újra teherbe esnem. most 22 hetesek vagyunk :)

2 évet vártunk rá.

2013. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!