Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 évesen fiatal vagyok az...

24 évesen fiatal vagyok az anyasághoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és úgy néznek rám az emberek mintha megőrültem volna hogy ennyi idősen babát vállalok,vállalunk!Dolgozunk a párom is és én is,vagyis én már táppénzen vagyok, a fogadott dokitól kezdve,az új holmikig javarészt mindent meg tudunk venni a picinek,mégis kaptam olyan megjegyzést,hogy túl korai ennyi idősen gyereket vállalni,és hogy nem éltük még ki magunkat...
2013. máj. 12. 14:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hülyék az emberek, és ne foglalkozz velük!!! :)

Én is 24 vagyok és nagyon szeretnék már babát, csak nekem még nagyon kezdetleges a jelenlegi kapcsolatom.

Én nagyon sok boldogságot kívánok nektek a babához és jó egészséget mindkettőtöknek!!!! :)

2013. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
24 voltam mikor megszületett a fiam. Szerintem így tökéletes volt, mindene megvan amire szüksége van. Van aki érett már ilyen korban is az anyaságra van aki később. Minden ember más.
2013. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Neeeem! A legtutibb dolog fiatal anyukának lenni! Majd meglátod. Mondjanak mások amit akarnak.
2013. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Drágáim!

Tudjátok nem mindenki olyan mázlista mint ti,hogy ilyen fiatalalon talál egy olyan férfit aki gyereket akar és vele akar lenni nem csak megdugni akarja.

24 éves szűz lány vagyok még sose volt barátom egy fiú se akart engem max csak dugni akartak.

Kicsit irigy vagyok,hogy neked ilyen fiatalon sikerült,nekem még pasit se sikerült találnom,nem hogy gyereket vállaljak,pedig csak annyi elvárásom van egy fiúval szemben hogy tényleg összinten szerelmes legyek belé és ő is belem.

Szoval nem kell egyből azzal jönni hogy azért nincs gyerekem mert egy karrierista baromnak néztek,nem szívem csak nem mindenkinek jön hozzá össze egy pár.

Viszont ha már a család alapítás nem jön össze akkor legalább a karrierjében legyen sikeres.

2020. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!