Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 évesen fiatal vagyok az...

24 évesen fiatal vagyok az anyasághoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és úgy néznek rám az emberek mintha megőrültem volna hogy ennyi idősen babát vállalok,vállalunk!Dolgozunk a párom is és én is,vagyis én már táppénzen vagyok, a fogadott dokitól kezdve,az új holmikig javarészt mindent meg tudunk venni a picinek,mégis kaptam olyan megjegyzést,hogy túl korai ennyi idősen gyereket vállalni,és hogy nem éltük még ki magunkat...
2013. máj. 12. 14:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%

Mindig lesznek olyan emberek akiknek sosem leszel eleg idos.

Ha ugy erzitek felkeszultetek ra akkor nem kell masok velemenyere wdni. Ennyi.

2013. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%
Te senkinek nem tartozol magyarázattal, akkor vállalsz gyermeket amikor te készen állsz rá! Egyáltalán nem korai sőt, sztem a legideálisabb korban vagy! Ez a mai világban divat h vállaljunk minél később, mert először karrier éljük ki magunkat?? Mára már 35-40 évesen szülnek a nők, akiknek ennyi idősen sikerül teherbe esniük, tisztelet annak a kivételnek aki nem találja meg azt az embert ennyi idősen akivel közös gyermeket vállalhatna! Én 20 éves vagyok 21 hetes kismama, és mi is megtudunk viszonylag mindent adni a születendő gyermekünknek! Hidd el én is kapok hideget meleget, h éljem ki magam, meg h a párommal majd szét válunk úgy is mert fiatalok vagyunk! Ő 22 éves! Sztem ha az ember 30 évesen esik teherbe és megy férjhez ugyanannyi esély van rá h később elváljon mint most, nem kortól függ! Az sem kortól függ h mikor jön a baba! Ne foglalkozz senki véleményével, az a lényeg h te és a párod várjátok szeretettel, és mindent megadtok neki, most nem feltétlenül anyagi javakra gondolok! És fiatal anyának a legjobb lenni a világon, nem elég h jó kapcsolatot ápolhatsz majd a gyermekeddel a "kis" korkülönbség miatt, de ha mentek egymás mellett az utcán azt hiszik a nővére vagy, és fiatal leszel ha jönnek az unokák, dédunokák! Boldog babavárást!! :)
2013. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat :) 2.Boldog babavárást neked is,nekem már nem sok van hátra 36 hetesek vagyunk :)
2013. máj. 12. 15:08
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

23 évesen született a kislányunk 3 éves már.

a kisfiúnk meg 26 évesen 6 hónapos lesz

teljesen jó az időzítés..

2013. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Szerintem pont ez a 24- 26 éves kor a legmegfelelőbb az első gyerek válalásáa ;)
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy korai a legjobb korban vagy. Én is ennyi voltam mikor babát akartunk, csak sajna nekünk nem jött össze, csak 4,5 év alatt és épp ezért nem lesz kistesója, mert ilyen öregen már nem vállalok még egyet.
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen! Kisfiú lesz vagy kislány? :)
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%

Az éljél, meg lássál világot a legnagyobb hülyeség. Én ezektől az anyáktól rettegek, mert ők az a típus, akiknek a gyerekkel megáll az élet, 6 éves koráig egy éjszakára se mozdulnak ki stb.

Gyerekkel sem áll meg az élet. Kapsz bele egy nagy pluszt.


Nem kell velük foglalkozni.

2013. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kislány lesz :) és nektek?
2013. máj. 12. 15:21
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Ne másokkal foglalkozz magaddal, és a picivel meg a pároddal. Sok boldogságot!
2013. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!